Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem akar enni a kisbabam?

Miert nem akar enni a kisbabam?

Figyelt kérdés

2 honapos koraban rakapott a cumisuvegre, mert nehanyszor potolnom kellett, aztan csak lefejve ette meg az anyatejet, kicsidenkent igy elapadt, de 5 honapos koraig kapta meg a tapszer mellett az anyatejet is. El vagyok mar keseredve, megorulok, kb 3 honapos kora ota kesz kinszenvedes az etetes, csak almaban tudom a cumisuveget becsempeszni a szajaba, igy 4 honaposan elkezdtuk a hozzataplalast, ami eleinte egesz jol ment majd fokozatosan valogatni kezdett, mara mar az is csak kinszenvedes. Kislanyom 2850 grammal szuletett most 7 honapos es 6500 gramm szoval a sulyan is latszik, hogy problemaink vannak. Ha valaki hasonlo cipoben jart vagy jar kerlek segitsetek.

jelenleg naponta kb 300-400 tapszert hajlando fogyasztani, 100 g joghurtot, 100-150 g fozeleket, es ha sikerul egy kis gyumolcsos tejpepet, de ezeket mind eroltetve.



#baba #étvágytalanság #etkezesi problema
2013. febr. 6. 12:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Az lenne a kérdésem, hogy hogyan alakult azóta a gyermeked etetése? Én jelenleg nagyon hasonló problémával küzdök. Most 6 hónapos a kislányom, már kórházban is voltunk a nem evése miatt, nem igazán tudtak semmit javasolni. Teljesen össze-vissza eszik, vagyis nem eszik. Kb két hétig egyáltalán nem fogadott el tápszert, most tegnap megivott 400 ml-t, de ma megint nem kéri. Egyébként Sinlacot próbálok neki adni, valamint gyümölcsöket, ezeket el is fogadta egy ideig, de már ezekkel is nagyon nehéz etetni, már amikor készülünk az evéshez akkor elkezd nyűglődni. Nem tudom már mit tehetnék...
2013. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hat sajnos nem tudlak megnyugtatni:(

Most mult 1 eves, de a stresszes etetes megmaradt.

Vegul kiderult, h a tapot nem szereti, a tehentejet igen, u.h reggel 10kor kel szigoruan tv elott megeszik 200-250 tehentejet, altalaban 5 perces pihenovel kozben.....12-13kozott pragai sonka sajtocska yoghurt tizorai gyanat.....eddig jo...alszik 13-15ig kb es utanna kezdodik a kinlodas, mivel a fott etelt, levest, fozeleket egyszoval kanalas etelt csak tv elott ha eltatja a szajat, maskepp eselyem sincs...igy egyuk meg...szoval ez katasztrofa....este 8 korul megeszik joizuen egyedul 2 virslicsket majd 9-10 korul elnyomtaja 200-300 tejjel es tente....nem aludja at az ejszakat ujjabban 2-3 kozott ringatas, de nem eszeik ejjel csak teat vagy vizet kap

egyszoval nem mondhatnam h keveset eszik de a gyumolcs zoldseg nem megy, es ez nam jo, mindenki mondja h nem szabad eroltetni, de ha nem eroltetem a zoldseget akkor tejen es virslin nojon fel???? tudom nem hires a program de ez igy alakult. gyomolcsot azert neha nasi gyanant kap, ha megeszi, ha ebedre nem akar enni, akkor is neha banant vagy vm mast kitalalok, egyebkent meg a rantottat szereti..ugye az sem zoldseg

Kitartast neked!rad fer.

2013. aug. 1. 13:35
 13/13 A kérdező kommentje:
ja es meg annyit h idovel mar te is megunod es lazabra veszed, mert maskepp megorulsz
2013. aug. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!