Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan inspiráljam a kisfiamat...

Hogyan inspiráljam a kisfiamat, hogy szeressen hason lenni, és meg tanuljon csúszni?

Figyelt kérdés
Halottam,hogy fontos a babáknak csúszni tudni,hogy haladjanak a mozgás fejlődésben,és a jövőben.Az enyémmel a z a gond,hogy nem szeret hason lenni.Ha hasra fordítom pár percig elvan aztán elkezd erőlködni,majd keservesen sírni.Próbálkozik csúszni,de sajnos nem megy neki.nektek hogyan tanultak meg csúszni a babáitok.Anyukám szerint én sem tudtam,és vannak olyan babák akik nem is tudnak csúszni.Igaz ez én mit tehetnék,hogy ő tudjon?
2013. febr. 7. 13:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Március 3án tölti be a 6 hónapot.Azért bosszant mert a környezetünkben 4 vele egykorú baba van,és ő teljesen elvan maradva.Tudom,hogy minden gyerek más,de akkor is bosszantó.
2013. febr. 7. 16:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de ne foglalkozz más babákkal, nekem azt mondta a doki anno, hogy 6 hónapos korukig van idejük megfordulni. A Te babádnak van még egy hónapja, annyi idő alatt nagyon sokat fejlődnek ám a babák.
2013. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást.
2013. febr. 7. 16:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Pakolj elé sok sok játékot mikor hasra teszed és menj ki a látóteréből. A játék elvonja a figyelmét arról,hogy hason van és mivel nem lát téged nem lesz az ,hogy melletted akar lenni.
2013. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tehát még csak 5 hónapos. Még nem kell neki feltétlenül forognia sem.

Más babákhoz való hasonlítgatást meg fejezd be, mert a saját magad agyára fogsz menni egy idő után.

Te a saját gyerekeddel foglalkozz, ne más babákkal.

A tied ilyen, így szeresd, ne bosszankodj rajta.


Nem lesznek nehézségei, mert még nincs lemaradva semmiről. Az átlagos 5 hónapos baba még csak fekszik egy helyben.

Mire 6 hónaposak lesznek, addigra szoktak forogni.

2013. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatásokat,és a tanácsokat.Mindenképpen kipróbálom :)
2013. febr. 9. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!