Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éltétek meg mikor a...

Hogy éltétek meg mikor a babátok magától leválasztott a magát a ciciről?

Figyelt kérdés
Az én kicsim még bőven szopizik 7 hós múlott, remélem ez így igy is marad még jó ideg. Előre rettegek a leválásról mert én imádok szopiztatni és nagyon félek hogy meg fog viselni a dolog.
2013. febr. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem megviselt. :( 5 hónapos volt, amikor éjszakára ki kellett egészítenem az étkezést tápszerrel. Attól kezdve egyszerűen nem volt hajlandó elfogadni a cicit. Sajnos nem tudtam annyit fejni, hogy megitassam cumisüvegből, és az elég legyen neki egy étkezésre, úgyhogy nagyon hamar el is apadt a tejem. Én csalódtam magamban, de igazából makk egészséges, most 21 hónapos, életerős kisfiú, úgyhogy ez vigasztal! :)
2013. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapig csak anyatejes volt,utána hozzátápláltunk.6 és fél hónapig egyszeri étkezés bébikaja,többi szopi,onnantól két étkezésre pép többi anyatej 7,5 hónapos koráig,majd anyatej reggel-este többi pép.Kicsivel több,mint 8 hónapos volt,mikor elapadt a tejem.Mit szóltam?Nem örültem,de nem tudtam mit csinálni,jó volt,hogy kihúztuk addig,van aki 1-2 hónapig tud csak szoptatni,az mit szóljon?
2013. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9,5 hónapig szoptattam a lányom. Egyik napról a másikra hagyta abba. Kicsit megviselt, de talán azért mert ilyen hirtelen történt.
2013. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos volt, amikor már nem fogadta el a cicit. Engem nem viselt meg, még örültem is neki. Sokkal jobban élvezem a kanállal etetést. És így a párom is tudja etetni, amit nagyon szeretnek mindketten. Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítanak már a szoptatásnak. Én nem is szerettem annyira, és a tápszerben is benne van minden, amire szükségük van.
2013. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem viselt meg, mert ismerek pár anyukát, akiknek a gyereke lassan 3 éves és nem bírják sehogy elválasztani. Ezért aggódtam, hogy hogy fog menni a dolog, és nagyon örültem, hogy simán magától elválasztódott. Így zökkenőmentesen megoldódott az egyik olyan dolog, amelytől a legjobban tartottam az anyaság kapcsán.

Pedig 9 hónaposan választódott el.

2013. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves, most kezdi elválasztani magát, reggel és este szopizik még, de már este is kevesebbet, néha délben is szopizik ebéd után, de nem kéri mindig. 2 hete még 4-szer szopizott 1 nap. Engem megvisel :( De így van jól.
2013. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 9 hónapos volt amikor leválasztotta magát, kicsit megviselt de később örültem neki hogy nem nekem kellett erőltetni 2 évesen.
2013. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos korában elapadt szép lassan. Vegyesen éltem meg, összességében hiányzik, bár nem mindig volt egy sétagalopp a szoptatás.
2013. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!