Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt a 3 hónapos...

Miért üvölt a 3 hónapos kislányom ha fürdetem?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen jól ment a fürdés, élvezte vigyorgott.. ez volt a 3.nap hogy beleteszem a vízbe és üvölt, mintha forró vízbe tenném - persze tökéletes a víz mint eddig is, nem történt vele semmi trauma se, nem értem mi lehet a baj, minden ugyanaz -időpont, előkészület stb. és csak akkor visít ha a vízbe rakom, volt valakinek hasonló?
2009. szept. 5. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, azzal a különbséggel, hogy ő 3 hónapig mindig ordított fürdéskor.


Aztán egyik barátnőm mondta, h miért nem fürdik vele egyikünk (az apja vagy én) a nagy kádban?


Este kipróbáltuk! Bejött! Azóta egyetlen sírás sem volt, vidám pancsi van minden este fél éve! Egy próbát talán nálatok is megérne.


Amúgy nem lehet, hogy fázik? Mostmár hűvösebb van estére.

2009. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ (sajna egyedül vagyok vele fürdetéskor, ezért nem tudok vele együtt fürödni), én is gondoltam a hidegre, ma jól befűtöttem de ugyanaz.. most mondta a párom, hogy nem e van valahol a bőrén kis seb vagy valami amit csíphet a víz, de nem láttam rajta semmit, na majdcsak alakulunk:)
2009. szept. 5. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :) Hát akkor nem nagy segítség voltam... Esetleg próbálj meg valami színes játékot a kádjába tenni, vagy korábban fürdetni egy kicsit. Valami majdcsak bejön! :)


De ha majd megtehetitek, az apás vagy anyás fürdést ne hagyjátok ki, nagy élmény mindenkinek! :)

2009. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy pár napig akkor ordított, ha kivettem. De nem tartott kb. 3-4 napig. Én sem tudtam mi baja, mert nekünk sem változott semmi minden a megszokott módon zajlott. Lehet nálatok is csak egy pár napig tart. Amúgy hogy fürdeted? Nekünk van direkt fürdetéshez való szivacs amit a kádba kell tenni és a baba kényelmesen fekszik rajta. Nekünk nagyon bevált. Sosem volt sírás. Csak az a pár nap. Remélem hamarosan vissza áll a régi rend nálatok is. :)


7,5 hós anyuka

2009. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat, közben rájöttünk mi a baj. A nyakán hátul van egy piros folt, még a doki nyomta meg neki mikor megszületett, és ez a folt most hámlik-kicsit eleven alatta a bőr - ezt csípte a víz szegénykémnek, úgyhogy ma megpróbáljuk úgy fürdetni hogy nem teszem bele, csak a lábát a vízbe! Mindenkinek boldog babázást kívánok!
2009. szept. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!