Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik el a babám...

Miért nem alszik el a babám szoptatás után?

Figyelt kérdés
2,5 hetesek vagyunk és tegnap sem nagyon aludt nap közben meg most sem akar elaludni. Mitől lehet ez? Estére olyan fáradt, hogy már szopni sem birt. Járt valaki igy?
2009. szept. 6. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, én ugyan így vagyok sajnos még most is! 8 hetesek vagyunk épp ma és még mindig nem tudtam beállítani a napi rutint... eszik ( előszőr szopizik aztán kap még pótlást is mivel nincs annyi tejem) aztán jön a nyüglődés mert nem bír aludni. Leteszem a kiságyba és ordít, aztán kiveszem ringatom vagy cumi, esetleg cici. Legtöbbször elaszik evés végefelé vagy büfiztetés közben vállon de úgy, hogy nem tudom felébreszteni aztán amint beteszem a kiságyba...kipattan a szeme nyöszörög aztán sírás. Sajnos én sem tudok okosságokat neked tanácsolni, már úgy érzem mindent kipróbáltam. Olvastad a Suttogó titkát? (ez a könyv erre esküszik, bár tudom nem lehet gyereket nevelni könyből de már tényleg kifogytam az ötletekből)na most ezt próbálom beállítani nála: Evés,játék ,alvás...eddig még nem sokszor sikerült mert evés után ha játszunk ( ez kb kicsi gügyögés, meg az ágyán a pöttyös rácsvédőnek vigyorog) utána felpörög és nem álmos ...tudom nem sok segítség a válaszom, vígasztaljon az, hogy nem csak Te vagy ilyen helyzetben.ű

További kitartást, szép napot!

2009. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!