Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, van itt olyan akinek...

Anyukák, van itt olyan akinek hamar elment a teje vagy nem is volt?

Figyelt kérdés

Csak az érdekel, hogy én vagyok olyan szerencsétlen csak, hogy alig van tejem? 3 hónapos a bébim, de már a kezdetektől alig van. Vannak bevált praktikák arra,hogyan lehet tejet növelni? Homeot próbáltam meg a tejserkentő teát is iszom, de szinte semmi nem változott.

Várom válaszaitokat!


2013. febr. 11. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Későn tanitották meg a helyes szoptatást.Tiszta seb volt a mellbimbóm,igy nehezen ment a dolog.Mire jöttünk haza a kórházból,elapadt.Hetekig pórbálkoztam.Fejés,szopis tea stb.Sehogy nem indult be.Meguntam,állandóan stresszeltem miatta,igy 2hónapos korára teljesen felhagytam vele.1hete töltötte a 4.hónapot és még mindig van tejem.De hát csak pár csepp.De szerencsére rengeteg tejet kapunk az állomásról,igy nem kell sok tápszer neki általában.Bár nagyon szerencsések is vagyunk,mert sárga sem volt és a hasa se fájt sosem.Már kap ezt-azt és semmitől nem fáj neki egyenlőre.Én nem erőltetném a helyedben már.Ha eddig nem sikerült...De ha meg nem adsz neki tápszert is,akkor meg kell hogy legyen elég tejed egyébként.
2013. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kislányom eleve szopi+tápis baba volt ,nem volt elég tejem pedig sok-sok tejserkentő teát megittam ,2 honapos koráig volt tejem utána már csak tápszert kapot,és enek elenére ,imádjuk egymást .
2013. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kisfiammal másfél hétig volt napi 10 ml tejem úgy, hogy ez a 10 mili 5-6 fejésre jött le...

A kislányomnál másfél hónapig volt tejem, ott a rekordom 1 dl volt, viszont állandóan sebes volt a cicim, vérzett is, így a lánykám nem akarta elfogadni, elapadt magától.


Én is kipróbáltam mindent, ami csak lehetett, a tizenezer forintos tejserkentő pirulákat is, ittam a tejserkentő teát, homeós bogyókat vettem, ittam Karamalz sört, hát ennyit használt.

2013. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam szoptatni már az elejétől, mikor a 3. nap megjött volna a tejem, visszakerültünk a kórházba sárgaság miatt 3 napra, és a nem evés-ivás, nem alvás nem tett jót. Utána hiába próbáltam mindent, homeó, tea, alkohol mentes sör, More Milk kapszula, fejtem napi többször, de csak 10 ml-k voltak, így kedettől tápszert kapott, pluszt azt a kevés tejet, amiért megszenvedtem kiskanállal, de néha azt is kiköpte... Aztán pár hét után feladtam... :( Pedig fel se merült bennem korábban, hogy ne tudnék szoptatni.
2013. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Hát elég szomorú dolog, ha az ember nem tud szoptatni, nem tudja a legjobbat megadni a gyerekének, de már én is kezdem feladni, pedig szeretek szoptatni. Úgy gondolom ha egy cseppet is szív az is többet ér a semminél, mert minden cseppje aranyat ér a számomra és a számára is.
2013. febr. 13. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!