Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne hagyjon ki a légzés?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, beszereztünk egy légzéskihagyás jelzőt a biztonság kedvéért, a minap éjjel beriasztott és gyorsan kikaptam az ágyból a babát, akkor kezdett el újra levegőt venni. Délután pedig megint megismétlődött. Lehet ez ellen tenni valamit? A védőnő azt mondta írjuk fel mikor van ilyen s csütörtökön jön a gyerek orvos, az majd megmondja hogyan tovább.
2013. febr. 11. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz így mit tenni ellene! Nekünk is sokszor volt és elmentünk alvásvizsgálatra ott tudnak rá adni valamit ha veszélyeztetettnek számít! Igaz csak ha elmúlik 2 hónapos akkor lehet ilyet csináltatni! Kitartás! Tudom milyen szörnyű!
2013. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szellőztesd sűrűn a szobáját. csak akkor zárd be, ha alszik, vagy bent van. Ha így sem múlik, akkor mindenképp szólj a gyerekorvosnak, aki ilyen esetbe kalciumot szokott felírni!
2013. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem várnék csütörtökig, és a védőnő nem orvos, azonnal Orvoshoz vittem volna a második eset után!

Ebből van a bölcső halál, jobb félni, kivizsgáltatni a picit!

2013. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A túlmelegedéstől is lehet! Mennyi ruhát adsz rá, hány fok van nálatok? Fölébredt egyből mikor fölvetted mind a kétszer?
2013. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
azonal vidd el orvoshoz az én kisfiamnak már nem tudtak segiteni mert én is a védőnőre hallgattam! ezel nem megijeszteni akarlak de ha félsz lépj és ne a védőnőt nézd!
2013. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vesz levegőt a baba? Nálunk nagyon sok téves riasztást csinált a légzésfigyelő, mikor besípolt mindíg megbizonyosodtam róla, hogy tényleg nem vesz-e levegőt.
2013. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is mutasd meg orvosnak. Nálunk is volt ilyen, és elküldött minket alvásvizsgálatra. Igaz, már 2 hónapos elmúlt.

A szobája ne legyen túl meleg ha alszik és ne öltöztesd túl. És a légzésfigyelő is lehet, hogy tévesen riaszt, nálunk is előfordult, ha nagyon a kiságy szélén aludt. A frászt hozta ránk.

2013. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs elég érzékenyre állítva. Nekünk is sok téves riasztás volt ezért.
2013. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!