Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mit jelenthet, hogy kisfiam...

Az mit jelenthet, hogy kisfiam még újszülött és van, hogy csak az egyik szemét nyitja ki a másik csukva marad?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedve kinyitni...

Amúgy az újszülöttek még nem igazán tudják összehangolni a két szemet,ezért néha kancsalnak is tűnhetnek.Gyanítom egy szemmel jobban lát még.Majd kialakul.

Amúgy az én kislányom is sokszor csak fél szemmel néz a világra,de egyre kevesebb az ilyen.

2008. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom ma 1 hónapos és ugyanez a tapasztalatom ne aggódj!:)Én is azt vettem csak észre,hogy egy szemmel nézeget,de egyre többször nyitja ki mindkettőt és néz nagyon okosan.Én meg azért ilyedtem meg mert folyton bandzsított szegény és azt hittem kancsal vagy valami,de a védőnő azt mondta,hogy az ilyen pici babáknál teljesen normális.Gyenge ugyanis a szemizmuk.:)
2008. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!