Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a szülés utáni depresszió?

Ez a szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam, az utóbbi két hétben sokkal nyűgösebb,mint korábban.nagyon szeretek vele lenni,van is türelmem hozzá,még ha nyűgös is.de semmi másban nem lelem örömöm.itthon csak a monoton házimunka, a párom nem akar velem szexelni sem.teljesen lehangolt vagyok mindentől.olyan érzésem van folyton,hogy fölösleges vagyok.ilyenkor nekiállok és kitakarítom a házat és közben próbálok nem arra gondolni,hogy minek vagyok a világon.ez szülés utáni depresszió?hogyan lehet kilábalni?
2013. febr. 12. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat, nehez ezt megmondani. Engem is elszomoritana, ha a parom nem akarna velem szexelni. Egy ido utan az nagyon megalazo erzes. Pontosan ugy ahogy leirtad: semmire sem vagyok jo erzes.

En mindig bogtem szules utan es ugy 2 hetente el akartam hagyni az amugy imadott ferjemet. Szegeny total be volt ijedve meg utlevelet sem akart a Kisfiunknak csinaltatni mert felt, hogy meglepek vele.

Egy eve elkezdtem tancolni! Kisfiamat viszem magammal emberek kozott vagyok hetente 2x1 orat es nagyon joooo!!!!

Unalmas is a monoton hazimunka - nallunk meg is latszik a lakason.... Engem valahol a tanc mentett meg es az, hogy felidoben dolgoztam egy darabig. Most itthon vagyok, a Kicsim 2 eves mult.

2013. febr. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Biztos sokkal jobb lenne a közérzeted, ha nem tapasztalnál elutasítást a férjed részéről.

Vele kéne megoldani a problémákat, és máris hepi lennél.

2013. febr. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem az! Csak unatkozol.
2013. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszio, hala Istennek. Olyan jo volt olvasni, hogy szeretsz a kisbabaddal foglalkozni. Nekem is harom honapos a babam es annyira jo latni, hogy naprol napra tobbet tud. Azt hiszem, hogy a ferjek megerzik azt, hogy a gondolataid es a figyelmed a baba kore csoportosultak es o egy picit talan a hatterbe szorult. En tudatosan figyelek arra, hogy ezt kompenzaljam valahogy. Pl surun sutok, fozok neki kulonleges eteleket vacsira. Vagy eljarok heti egyszer tornazni, majd este amikor pizsibe oltozom, megmutatom magam neki, hogy lassa, mennyit izmosodtam.. :D kamu dolog, de a szexualis eletben segitseg lehet, foleg ha ugy talalod, hogy erte teszed.... Nos, hajra! Hatha nalad is bejon... :)
2013. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!