Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír 4 hónapos babám,...

Miért sír 4 hónapos babám, amikor meglátja a nagypapit?

Figyelt kérdés
Nem régóta csinálja,nem értjük. Sosem látott idegeneknek is mosolyog,vagy némán hallgat,amikor megérkezik a papi és elkezd beszélni hozzá,akkor pedig keserves sírásba kezd. Hetente jönnek,szóval még azt sem lehet mondani,hogy azért,mert ritkán látja.
2013. febr. 12. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szemüveg, illetve a bajusz volt a ludas. A szakáll meg végképp ok a sírásra, ezek nincsenek esetleg a nagypapinál?
2013. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is ezt csinálja csak Ő a mamával, de nem csak sír hanem ordít és dobálja magát aztán negyed óra múlva megbékél és vigyorog játszik vele, mindenki mással jóban van csak a mama valahogy nem szimpi, nem tudom én sem miért csinálja semmi olyan nem történt ami indokolná és mégis....
2013. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van rajta valami, amitől megijed.
2013. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Borostája van,de az eddig is volt. Azt gondoltam,hogy megijed,de miért csak most? Akkor eddig miért nem? Alig lehet megnyugtatni szegényt :D
2013. febr. 12. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert most kezd el jobban látni és figyelni.
2013. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától van nálunk is, hogy az "idegen" láttán sírva fakad...5 perc vigasztalás, aztán barátkozás és végül már nekik is mosolyog. Mindenki idegen, akit nem látott 3-4 napja. Most lett jó a látásuk, ismerik fel az embereket!
2013. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam. Köszi a válaszokat! Szóval akkor össze kell őket barátkoztatni :D
2013. febr. 12. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a választ én sem tudom, de az én kisfiam is dettó ugyanezt csinálja, pedig már 15 hónapos. Valamiért mindig ráordít a nagypapára (apósomra). Apukámmal viszont abszolút jóban van, bár őt minden nap látja.

Sőt, a múltkor mikor itt volt a nagypapa, nagyon megijedtem, mert végig amíg itt volt, ilyen furán nagyokat pislogott, azt hittem valami történt a szemével. Ahogy elment, vagy csak áthoztuk a másik szobába, abbahagyta, majd mikor meglátta, újra kezdte. Fogalmam sincs miért csinálhatja.

2013. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bizony, barátkoztatni kell őket. A kis memóriájuk 3-4 napig terjed, nem tovább...Nálam anyukámat heti kétszer látja, de így is mindig kíváncsian várjuk most vajon sírás lesz e, vagy még emlékszik rá :) Én büszke vagyok a fiamra, hogy már itt tartunk, ez is egy "fejlődési szakasz jele", hogy már megijed az "idegentől", felismeri egyáltalán, hogy ő nem ismerős, a másik meg ismerős és már külső jelét is tudja erre adni :)

Ilyenkor mindig ott vagyok mellette, ha kell felveszem és úgy barátkozunk akár ötödjére is :D

2013. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fél az idegenektől.És akit hetente lát,az neki idegen.Lányunk is sír a papának,aki bajuszos és a védőnőnek is ordit.Általában nem hallja a hangunkat,vagy ha nem lát minket,akkor azt hiszi az idegennel van csak és elkezd orditani kegyetlenül.De ha velem van vagy beszélek neki,akkor nincs baja senkivel.Vagy sürübben kell látnia őket,vagy kicsit pityereg.
2013. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!