Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel mostanában 4.5 hós...

Miért kel mostanában 4.5 hós babám éjszaka 2 óránként?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok... Eddig átaludta az éjszakát,vagy egyszer kelt hajnalban. 7-9 között alszik el,este 11-ig legalább 4x ki kell venni az ágyból,a kezemben megnyugszik. Visszateszem,megint. Hajnali 2 körül nyünyörög,kiveszem,kezemben elalszik. 4-től totál káosz. Eszik,elalszik,vissza teszem. Másfél óra múlva megint kel,kiveszem,cicire teszem,alszik,vissza és ez így megy reggel 8-ig. Van,hogy kiveszem,semmi baja,vissza teszem és már kezdi. Az ínye még nem duzzadt,nem hiszem,hogy a foga jönne. A frontok sem viselték meg így,inkább napközben volt nyűgösebb. Almát eszik 5 napja,gondoltam talán ez a baj,de az csak 3 napja megy ez az éjszakai hercehurca.
2013. febr. 12. 10:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy amikor cicire teszem nem szopizik,csak a szájába veszi és alszik. Kivéve a 2 órai kelést,akkor iszik. Cumit nem fogadja el.
2013. febr. 12. 10:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van,csak már két hónapja.6 hónaposak leszünk.
2013. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jönnek a fogai.

De egy próbát megér, hogy elhagyod az almát 3-4 napra, és megnézed van-e javulás.

2013. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Foga piszkálja, ez tipikus tünet. Attól, hogy nem látod duzzadtnak az ínyét, a foga piszkálja.
2013. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szuper :( örülök is,meg nem is. Úgy várom,hogy kis egyfogú vitéz legyen,de ezek a kelések.. Mire lesz ebből fog szerintetek? Még hónapokig is elhúzódhat,igaz?
2013. febr. 12. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Biztatni nem tudlak.

Harmadik gyerekkel "mókázzuk" ezt most.

4 hónapos koráig átaludta az éjszakákat, vagy egy hajnali szopi volt. Akkor kinőtt az első két foga, azóta az van, amit leírtál. Most 8,5 hónapos, a 6. foga van kinövőben. Azóta 3,5 óra volt a maximum, amit egyben aludt, de a fog áttörése előtti egy-két napban jellemző hogy óránként ébred és sír. Néha 20 percenként...


Nem minden babát visel meg ennyire, de van ilyen.

2013. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk ugyan ez volt. Kentem az ínyét dentonixal, de az nem sokáig volt jó. Majd 1 hete vettem borostyán nyakláncot ,mert már más ötletem nem volt és ahogy rátettem másnaptól csak egyszer kel fel megint enni.


Bár a fiamnál előjöttek a fogzási tünetek: széklet változás , nyáladzás, a kezét mindig a szájába tette, aztán később ordítás. A nyaklánc hatására ez mind elmúlt ,a székletváltozás kivételével.

2013. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! milyen a babád széklete? bocs a kérdésért, de én meg nem tudom mire fogni a székletváltozást...
2013. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Büdös savanyú szagú lett a széklete és nagyon jóval hígabb ,mint előtte illetve napi 2 alkalommal is produkált, előtte naponta csak egyszer
2013. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én 4 és fél hónaposom éjszakái is felborultak az utóbbi 1-1,5 hétben....én valami csodát várok. Doktornő ma azt mondta, hogy szerinte alakul az egója, ébredjen hozzá apuka, mert tőlem csak a cici kellene és éjszaka akarja bepótolni a nappali hiányos evést (mivel folyamatosan elkalandozik a drága, 130 g-nál többet nappal nem nagyon eszik egyszerre). Ja, egyébként az enyém is nyáladzik és a keze a szájában matat sokszor, de doktornő megnézte az ínyét és szerinte még nem várunk fogat a közeljövőben.
2013. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!