Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turelmetlen anyukák, ti...

Turelmetlen anyukák, ti hogyan kezeltek bizonyos helyzeteket?

Figyelt kérdés
sajnos nem vok tul turelmes tipus és néha elszakad nàlam a cérna (fél éves a babàm) elofordul,h kiabàlok vele,és idegesit,ha ok nélkul ordit,vergodik . amugy nagyon imàdom,de gondolom ilyen màssal is van... meséljetek,kicsit talàn konyebb lesz,ha eszmét cserélunk
2013. febr. 12. 17:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
44%

16-os vagyok. Nem csak a tankönyvekből tudom (bár nem biztos, hogy ennyire le kell nézni a szakirodalmat, amit nálunk okosabbak írtak), hanem tapasztaltam a saját gyerekemen.

Jól írta itt valaki, a hiszti fogalma attól függ, hogy ki mit ért hiszti alatt. Gondolom nektek az hisztinek számít, amikor a baba egyedül érzi magát, és szeretne az anyjához bújni, szeretné, ha ölbe vennék, tartogatnák, foglalkoznának vele. Nekem ez nem tartozik a hiszti kategóriába.

2013. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!