Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egyedul nevelik a babajuk...

Akik egyedul nevelik a babajukat, valas miatt! Nehez nagyon? Hogy birjatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani :) Bár nem egyszerű. A kisfiam 16 hós volt amikor az apja úgy gondolta, hogy lelép. Pedig ő akarta jobban a gyereket, én még vártam volna. (25 évesek voltunk). Nehéz volt anyagilag is, vissza kellett menjek dolgozni, így jött a bölcsi (az apja minimális gyerektartást fizet) Ez volt igazán nehéz. Szerencsére voltak barátnőim a közelünkbe, rengeteget segítettek. A szüleim vidéken élnek nem akartam hazaköltözni, mert nem a legjobb otthon a légkör. Annyira rossz sem, de én jobbat akartam a fiamnak.

Nem színezem nehéz. De ha eddig sem sokat segített, és anyagilag nincs gondod, megoldható lesz :) A fiam már 5 éves, minden oké velünk :)

2012. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, szörnyen nehéz :-(

Vissza kellett mennem dolgozni amikor 19 hónapos volt, hiányzik az a fél év amit még együtt tölthettünk volna :-(


Az volt a szerencsém, hogy anyukám segített, nem kellett táppénzre mennem és tudtam túlórázni is. Elkezdtem nyelvet tanulni és kijöttünk Németországba. Most 6 órában dolgozok, mindenre van időm és anyagilag is jól élünk.

2012. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!