Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan történik, amikor a...

Hogyan történik, amikor a baba úgy döntött, hogy már csak egyszer alszik napközben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy eddig megvolt a napirendünk, de most minden teljesen felborult. Ma kivételesen aludt délelőtt megint, de már öt napja nem volt hajlandó, és délután is csak egy, másfél óra. Egésznap hulla fáradt, és nyügi, de mintha harcolna az elalvás ellen.

Köszi a válaszokat, ja most 12 hónapos a pindurkám.


2009. szept. 6. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányom 5 hónapos olyan este 10-11-től reggel 8-9-ig alszik déltől szenved, már a szemeit alig tudja nyitva tartani de csak nem akar aludni és tényleg kb harcol az alvás ellen ,de a végén elalszik kb 5-10 perce aztán kipattannak a szemei és ennyi volt amit napközbe aludt.

2009. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a fiam 11 honapos volt, mikorkezdett átállni. korábban aludt 11-kor és 3-kor 1-1 orát. aztán ossze vissza. ha elaludt délelott, nem akart délután, és nyugi volt estig. néha aludt késo délután is, néha kihuztuk délutánig az alvást. kb 1 honapos zavar volt nálunk, míg megszokta. utana is 1-2 hétig még nyugi volt a délelott alvás idején, de aludni nem akart, ugyhogy jobban foglalkoztattam, szorakoztattam ot, h eltereljem a figyelmét, majd fél 1-1 korul lefektettem.

szerintem zavar nélkul nem megy..

2009. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan így történik, ahogy leírod, hogy egyszercsak sokkal nehezebben megy az elaltatás a szokott időben. A babád épp most áll át. Ez ellen nagyon nem tudsz mit csinálni, mert amíg meg nem szokja, addig nyűgi lesz. Próbáld jól lefoglalni, menjetek sokat sétálni, most már napközben is lehet, nincs annyira meleg. Az én lányom ugyanígy volt, kész rémálom volt abban az időben a nappali altatás, aztán egyszer csak ráállt, és azóta fixen egyszer alszik napközben. Egyébként kétszeri alvás esetén mikor szokott aludni? Azért kérdezem, mert esetleg lehet játszani kicsit az időpontokkal, hogy ne legyen olyan nyűgi. 15,5 hónapos kislány ayukája.
2009. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!