Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit híztatok terhesség...

Mennyit híztatok terhesség alatt és mennyi idő alatt, hogyan tudtátok leadni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 10:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56 kg-ról indultam 73 kg-val mentem szülni, 17 kg-ot híztam. Most lesz 8 hónapos a kislányom és még 2-3 kg van rajtam, igaz még nem álltam neki tornázni, fogyózni, de tavasszal tervezem, most 58-59 kg körül vagyok.
2013. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én 12 kg-ot híztam a terhesség alatt, ami már le is ment. A terhesség előtt és az első három hónapban sportoltam, most itthon kezdtem tornázni Béresre amíg a baba alszik. Nincs mérlegem, de a nadrágjaim rám jönnek. :) A baba 3 hónapos.
2013. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25 kilot hiztam. 3 honapja szultem, meg 8-at le akarok adni. Az elso babaval is sikerult.
2013. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én első terhességnél 68-ról indultam, 18 kg-t híztam, 86 kg-val szültem, és 6 kg ment le szüléskor. 70-re ment le a súlyom a szoptatás első évében, majd visszajött 7, tehát 77 kg lettem. újra terhes lettem fiam 2 éves korában. Elképzeltem hogy 100 kg-san megyek szülni...na NEM!!! 160 gr szénhidrátot kezdtem el enni 2. terhesség elejétől és már lement 4 kg! Most 73 vagyok és szülni 60 kg-mal akarok menni! Szüléskor lemegy majd 10 így visszanyerem az eredeti 50 kg-mat! :) Egy kismama újságban olvastam egy dietetikus hozzászólását, minden nap számolni kell a szénhidrátokat ha valaki túlsúllyal esik teherbe! Terhesség alatt 160, szoptatás alatt 200-220 g szénhidrát ajánlott! Mindenkinek ajánlom! :)
2015. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!