Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig bekötitek a babátoka...

Ti mindig bekötitek a babátokat az etetőszékbe?

Figyelt kérdés
Az én lányom 10 hónapos egyik ismerősömé most lesz 9. A minap ott volt nálunk mikor etettem a lányomat, és én mindig bekötöm az etetőszékbe. Erre el volt ájulva, hogy mi a fenének kell bekötni a gyereket, ő soha nem köti be az övét, és mégsem esik ki soha. Nekem még eszembe sem jutott hogy ne kössem be, mivan ha gondol egyet és kicsúszik belőle!? Ti is be szoktátok kötni?
2013. febr. 15. 11:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mindig bekötöm. Sosem lehet tudni, nagyon ügyesek ezek a kis fickók :-)
2013. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1 éves és mindig bekötöm pedig elvileg ebből sem tudna kiesni,apukája egyszer nem kötötte be rögtön felhúzta a lábát és felállt,így mindig bekötjük még ha mellette vagyok végig akkor is.Inkább óvatos vagyok gondoljon mindenki amit akar.
2013. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindig bekötöm. A babák nagyon találékonyak tudnak lenni, jobb megelőzni a bajt.

És a kisfiam nem csak etetéskor van a székben, szívesen elüldögél és játszik benne evés után, vagy csak rágcsál egy kekszet bambulva fél órán keresztül, közben kalimpál össze-vissza, nem merném nem bekötni.

2013. febr. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!