Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisbabámnak nagyon...

3 hónapos kisbabámnak nagyon tele van az orra már vagy 2 hónapja. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Nem folyik és fújtam neki Sterimarral,de semmit nem használt,szívni is szoktam orrszívó-porszívóval.Néha jön valamennyi,de nem sok és utána egyből hallani,hogy tele van még neki,de nem jön ki jobban.Mit tehetnék? Ez gondolom nem megfázás,mert mint írtam,nem folyik neki és már túl régóta tart.
2013. febr. 15. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
2 hónap meg fázás ? A kislányom 6 hónapos 2x volt megfázva ami 3-4 nap után elmult. Ki kéne szivni rendesen.
2013. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen orrszívót használsz?
2013. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi első! Írtam,hogy szívom neki többször egy nap porszívós orrszívóval,de nem jön ki.És azt is írtam,hogy nem hinném,hogy megfázás,mert akkor gondolom folyna is az orra és már elmúlt volna.
2013. febr. 15. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha majd viszed a fülészetre, nem tudom most mikor kell mindenképp említsd meg! Védőnő mit mondott? Még nem kérdezted tőle?
2013. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez van nálunk is. Már tiszta ideg vagyok ettől. Az elmúlt pár napban néha néha köhintett is egyet. Felhívtam ma a dokit - mert ebben az influenza járványos időben nem akartam potyára bevinni - hogy ő mit javasol. Ha úgy van, gondoltam jöjjön ki. Azt mondta, hogy az elmondottak alapján - szörcsög, és alig jön ki valami, meg köhint főleg kaja utána, de jelzem naponta kb. 2-3x, hogy valószínűleg a kaja megy fel az orrába, és hogy ez teljesen normális jelenség. Keveset feküdjön, inkább legyen a pihenőszékben.
2013. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy sós tengeri oldatot felspricceltünk neki, egy kicsit várni kell míg feloldja a váladékot, majd leszívtuk. Néha nekünk is úgy tűnt maradt még benne, de a gyereket nem zavart. Ja, és párologtatót raktunk a szobájába, kicsit jobb lett tőle e helyzet.
2013. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) amit az 5-os valaszolo irt, ott van az igazsag. sokaig csinalta az en babam is, a tej "megy" fol s le az orraban.
2013. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!