Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a lengyel babakocsik?

Milyenek a lengyel babakocsik?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy lengyel babakocsit az Aprócskák boltján.Ez a típus: [link]


Vett valaki ilyet? Érdekel a negatív és pozitív vélemény is.Az az igazság,hogy én nem szeretnék divat babakocsit.Előre is köszi a választ!


2013. febr. 15. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Raf-pol King babakocsink volt. Hát, nehéz nagyon. Nem tudom, hogy ez milyen lehet, de a miénket nehéz volt azután írányítani, ahogy megfordítottam, és a kislányom nekem háttal volt. Földúton lakunk, a kerekei szuperek voltak erre az útra, de nem volt bolygósítható így nehéz volt kanyarodni. Gondolom ez sem lehet túl könnyű. Ha tömegközlekedni szeretnél, szerintem egy kicsit könnyebbet válassz :-)
2013. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok állást foglalni se ellene, se mellette. Most vettem egy babakocsit, előtte én is rengeteget olvastam, hogy milyet lenne érdemes. Van, aki nagyon szidja és van, aki csak dicséri őket. Ez is olyan dolog, hogy embere válogatja. Végül egy lengyel multifunkciósat vettem meg. Teljesen jónak tűnik elsőre, egyedül az a problémája, hogy dög nehéz, de mivel se nem buszozunk majd, se nem lépcsőzünk, így annyira a súlya nem volt szempont. Úgy voltam vele, hogy ha lengyel, ha nem, nekem kell, hogy tetszen és végülis rengetegen vesznek lengyel gyártmányt.
2013. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Tiédet amit írtál.Nagyon szép és hasonló a kocsi formája,mint amit én néztem.A Tiádnek a kerekei is jó nagyok,de lehet jobban jártál volna tényleg ha van bolygósban.Én mindenképp bolygósat akarok,mert nem szeretném lenyomkodni a kocsit,hogy fordulni tudjak.:-) Hát 12 kg-t ír a a Milo-hoz,buszozni biztos nem fogok vele,mert arra veszünk testre rakható hordozót.:-) Szóval én kezdő anyuka vagyo,első babánk lesz és azért érdeklődök,hogy milyen ez a Milo.Edig 1 emberkének van ilyen kocsija,ő nagyon dícsérte.
2013. febr. 15. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Enyém a 4. válasz! Q12 Camarelo - nagyon nagyon jó! Tényleg csak ajánlani tudom!

2013. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na meg mivel lső gyerkőc,rengetek mindent kell vennünk,és nem akarunk babakocsira 70 meg 100 ezreket költeni,mikor kell ezer annyira másra is pénz még.Én is úgy vagyok vele,hogy tetszen nekem,meg lássam rajta,hogy kényelmes és nem villogásra kell a Plázában vagy máshol.Mindenképp 3 részset akarnék,hogy ne kelljen külön megvenni a hordozót is meg minden más dolgot hozzá.
2013. febr. 15. 19:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Nagyon szuper a Q12 Camarelo megnéztem.csodaszép,nagyon bejön a kosárrésze is meg a kerekei és látom bolygós is.Csak kicsit lehetne olcsóbb. Aztán lehet találnék olcsóbban ha nagyon körülnézek.:-)
2013. febr. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!