Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autóút-nem akar ülve maradni...

Autóút-nem akar ülve maradni :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 hónapos a kisfiam, jellemzően fél órákat utazunk hétvégente a nagymamához, de ha egyedül vagyok vele a kocsiban, konkrétan agyhalál az a fél óra, mert kb két perc után már nem kötik le a köré tett játékok, vagy elfogy a kezébe nyomott kifli és jön a nyüszítés, vergődés, üvöltözés, hogy ki akar szállni :( Én meg nem tudok az útra figyelni, ha így szenved szegényem.Szerencsére az övet még nem kapcsolgatja, de félek az is jön majd nemsokára... Próbáltam már énekelni is neki, az se jött be. Nektek van valami tuti tippetek esetleg?

2013. febr. 18. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi vettünk 1 olcsóbb tabletet amit felraktunk (tokkal tépőzáras) az anyósülés támlájára, lejátszunk rajta mesét, zenés mondókát, aminek van képe is... Azal elvan. Nem lehet sok időre lekötni vele, de a mamáig tuti ellesz! :)
2013. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kapott egy Tescos 2000 Ft-os játék laptopot. Zenél, számol, stb. Azzal elvan a lányom.
2013. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!