Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni depresszióm...

Szülés utáni depresszióm kezeléséhez tudnátok ajánlani egy jó pszichológust Miskolcon?

Figyelt kérdés
Vagy pszichoterapeutàt? Nem pszichiàtert. Jàrt vki hasonló cipõben? A védõnõ semmi hasznàlható infót nem tudott adni.

#pszichológus #Miskolc #Szülés utâni depresszio
2013. febr. 18. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Mik a "tuneteid" ? Es mennyi idos a babad? Amugy gratulalok!

2013. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2013. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hm,azt elfelejtettem irni, h tb által finanszirozottat keresek, magánrendelèsre nincs keretem.egyèbkènt ismeritek Kiràly Gabriellât?

Hozzá kaptam idõpontot.

2013. febr. 18. 19:47
 4/22 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok. Erdekelt volna, hogy mik jarnak a fejedben. Nekem is szuksegem lenne valakire. Eddig a remotivot szedtem, es kb. 3 terapeutanal jartam, de nem mukodott.

A K.G. azt hiszem a gorgeyn rendel, vagy az csak a maganja? Mikor mesz?

2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Màrcius 6ra kaptam idõpontot. Menekülnék az életembõl, pedig nagyon szeretem a 10hos kisfiamat is, meg a férjemet is, csak Mivel nincs semmi segitségem, magânyosnak érzem Magam.

KGabriella most a MÂV rendelõben is rendel, ez ingyenes.

2013. febr. 19. 10:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kisfiam is 10 hónapos, és néha én is hasonlóan érzem magam mint Te. Nem igazán van ismerősünk Miskolcon (kisgyerekes meg egyáltalán), a férjem egész nap dolgozik. Szoktam is mondani, hogy egyszer megkukulok itthon :-) Látom már van időpontod, de ha az nem válik be, egy próbát tehetsz itt is: [link]


Remélem minél hamarabb sikerül kilábalnod ebből az állapotból!!

2013. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi masfel evesek vagyunk, es ugyan ezt erzem.


Amugy van a nyilas misiben meg a weidlich udvarban babas program, menjetek el -bar en meg en sem voltam.


Jatszoteren seta kozben nincsenek anyukak? Amugy a vedonok szoktak szervezni baba-mama klubot, kerdezzetek ra.

2013. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én is attól szenvedek, hogy nincs kihez szólnom egész nap (kivéve a gyerkőcöt), most kezdem nézegetni a lehetőségeket, hogy kicsit társaságba mehessünk. Szintén miskolci.
2013. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Úgy látom, elég sokan járunk ugyanabban a cipőben sajnos :-) Én is mostanában kezdtem el keresgélni, hogy hova tudnánk menni, mert a gyereknek sem árt ha rajtam kívül más embereket lát, és nekem is jót tenne. Ez szimpatikusnak tűnik: [link]

Lehet ki kellene próbálni. Már előttem is írt valaki ilyen lehetőségeket. Csak nem tudom, mennyi idős kortól célszerű ilyen helyre vinni a babákat.


Bocsánat, hogy kicsit elkanyarodtam a kérdező témájától.


6-os voltam

2013. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Off: Miskolci válaszolók, akik társaságra vágytok! Nem találkozunk? Én is olyan nehezen indulok el egyedül ilyen helyekre, de ha már ismernék valakit, könnyebb lenne.

On: mennyi ideje érzed, hogy depressziós vagy? Dokit sajnos (szerencsére) nem tudok, csak kérdés, hogy orvosra van-e szükséged, vagy beszélgetésre felnőttekkel, ismerősökkel, hogy ne légy egyedül.

2013. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!