Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik a 10...

Mennyi folyadékot iszik a 10 hónaposod? Mi a minimum?

Figyelt kérdés
Sok helyen néztem már a neten de mindenhol mást írnak!
2013. febr. 18. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A kilora kel ki számolni én nekem mindig ki számolja a védönő, most 8 kilo a kislányom és 1 literre van szüksége. Anyi akkor tuti kel egy 10 hónaposnak is mert mi még csak 6 hónaposak vagyunk.
2013. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos fiam 750 ml tápszert iszik,kb 100-120 ml vizet.Plusz ugye a gyümi meg a főzelékben is van víz.
2013. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes, hozzátáplálás nem igazán megy, csak egy étkezés, a tízórai van kiváltva. Mivel főleg anyatejen él, én csak tízórai után itatom vízzel, akkor iszik pár korttyal, de nem igazán kell neki.
2013. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is naponta kb 1 liter folyadékot iszik mindennek együtt.

4-5 dl tápszer és kb 4-5 tea napközben, valamint kb 0,5- 1 dl víz, étkezésekkor.

Nem tudom, hogy mennyit kellene egyébként, de szerintem ez így elég...

2013. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lányom 11 hónapos. 450ml tápszert iszik és 1dl vizet naponta. Mondtam a dokinak megnézte és kicsattan az egészségtől(szerinte nem gond). Most ájuldozok, hogy másnak mennyit iszik a babája.
2013. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok ismét

Nekem is úgy ivott a lányom korábban, mint 5. válaszoló írja, de egyszer köhögött, és akkor a doki rám szólt, hogy keveset iszik, nem tudom honnan látta, lehet kiv olt száradva a szája, passz, de mondta, hogy ennél többet kell inniuk. Akkor kezdtem teáztatni a csajszit instant babateával, jó hígra...

2013. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a kislányom a 400ml tápszer plusz pici anyatej mellet csak pár kortyot iszik. És persze a gyümölcs és a főzelék. Minden pelusa pisis, úgyhogy nem tudok mit tenni.
2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!