Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki adott a babának...

Van olyan aki adott a babának 6 hetesen almát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 08:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ezek szerint igen, "van olyan, aki adott". Te.
2013. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A tápszert eszi kanállal
2013. febr. 19. 09:10
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de ilyet még csak nem is hallottam, hogy ilyen picit kanállal etessék! (Ezek a nagyon "profi" cica formájú cumisüvegeket nagyon jól ki lehet használni!)
2013. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
*cici
2013. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hadd etesse, amivel akarja, az ilyen anyuka úgyis csak a saját szuper képességeiben hisz. Aztán majd sok-sok év múlva meg nem tudja, miért költ annyit gyógyszerre. Ha "szerencséje" van, majd a gyereke és nem ő.

Érdekes, 6 hetesen még én sem kaptam. Anyukám 3 hónapos koromig tudott szoptatni, 1 hónapig még tápszert kaptam és anyatejet, amíg volt, és utána kaptam almát....

2013. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
De MIÉRT jut eszedbe egyáltalán hogy adj? Van valami indok vagy csak nem bírsz várni még pár hónapot?
2013. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjál neki. Ha meg fáj a hasa, vagy nagyon sír, akkor mindjárt rögtön jöhet mák, meg a pálinkás kenyér, merthogy azt is adtak régen... Eszem megáll komolyan mondom. Az oké, hogy kanállal eteti, az újszülöttek remekül tudnak kanállal enni és pohárból inni, jobban, mint a néhány hónapos baba. De hogy az alma jót tesz egy 6 hetes csecsemő emésztésének, ilyet még én sem hallottam! Annyira fejletlen a gyomra még! Az anyatej pedig nagyon-nagyon gyorsan emésztődik. Az én 80 éves nagymamám is mondta, hogy mikor elment a teje, pirított lisztet adott a babájának, mert akkor ez volt a "módi". Én mégis inkább szoptattam és 6 HÓNAPOSAN adtam először almát a gyermekemnek.
2013. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
jujj ezt a pirított lisztet szegény férjem is kapta kisbabának...Nagyon hasfájós sírós baba volt, nem volt anyukájának teje, kapott tápszert, pirított lisztet, teát, mindent, hát nem kell mondanom h mennyire borult ki. Azóta is minidg mesélik mennyit sírt kisbabának hát nem csodálom..szegény. Persze felnőtt, de ez nem jelenti azt h ez jó lett volna..
2013. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
10%

Le lehet pontozni, de szerintem 1-2 kanállal miért ne adhatnál neki kedves kérdező!

Az emésztést tényleg segíti az alma, kanállal simán lehet etetni, így nem lesz cumifüggő.

én pl. pohárból is itattam forralt vízzel a gyereket, nem lett semmi baja!!!

Nem nyelt félre, nem fulladt meg!

3 gyerek anyukája

2013. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
mm
2013. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!