Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki adott a babának...

Van olyan aki adott a babának 6 hetesen almát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 08:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A védőnő nekem is mondta, hogy 2-3 kanál segít az emésztésnek, de NEM 6 hetesen. Nekem ekkor 3 hónapos volt a lányom, de nem adtam neki és még is megoldódott a hasfájás. Ja és azért, mert 25-30 éve ezt csinálta anyukám, anyósom még nem jelenti azt, hogy az volt a helyes. Anyósom mihelyst kijött férjem első két foga már is adta a kezébe a kiflit. Na szegénynek van is elől két görbén nőtt foga. És akkor a tejfogakat sem mosták, de ma már azt is ajánlják. nem véletlenül. Fejlődik a tudomány. Szóval adj neki ha gondolod, de én nem tettem.
2013. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Tényleg, miért kell neki almát adni ?
2013. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

6 hetesen már nagyon késő elkezdeni, akkorra már pacalpörköltet kéne ennie és sört innia hozzá...

eszem megáll

2013. febr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22%

Olyan sok itt az okos!

A mecsek teába sem tudjuk mi van, pedig sokan azt is adják a babáknak újszülött koruktól fogva, Jana babavízben tudjátok mi kerül bele?

Nem!

Akkor inkább már 2 kiskanál almalé.

Én soha nem vettem a gyereknek ezeket a babakajákat, hisz nem tudom mi van bennük. Az a biztos, (és még az sem 100%), amit otthon te készítesz el.

Szerintem...

2013. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azért amikor egy neves cég adja a nevét egy bébikajára az már nem lehet rossz! (nyilván nem a hitvány dolgokról van szó!) De a bébikaját sem most kellene adni,szóval nem tudom mi az, hogy "inkább alma", mert ilyenkor inkább tápszer kellene ha az anya nem képes (már) a szoptatásra!
2013. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
A bébiételről,,meg az ivólevekről annyit,,hogy a szomszédomnak őszibarackosa van,,és nyáron volt mikor azt mondta,,hogy a mai napon csak a földről szedjük a lepotyogott rohadni kezdett gyümölcsöt,,mert jön mindjárt a konzervgyár kocsija és az csak azt viszi el ivólének és baba ételnek,,
2013. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó ez melyik konzervgyár? Egyébként tudod ezt ki hiszi el. Kamu!
2013. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nem tudom melyiknél hogy működik, de a mi almásunkból a földrehullott, megütődött vagy épp rohadt gyümölcsöt a sió vitte el.
2013. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy határozottan az kell nekik, mivel az az olcsóbb.
2013. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!