Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapig szoptattam kislányom...

5 hónapig szoptattam kislányom, de eddig egy kiló sem ment le. Reménykedheek még benne, hogy magától leolvad egy-két kiló?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A sógornőm a 9. hónapig semmit nem fogyott szoptatásalatt. A 9. hónap után, meg csak úgy mentek le a kilók. Kitartás!!!
2009. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 23 kilót híztam a terhesség alatt, kb. 9 hónap alatt ment le teljesen, most kevesebb vagyok, mint előtte. 1 éves a babó.
2009. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sajna egy grammot se fogytam sőt hármat híztam..Pedig nyolc hónapig szoptattam és én is reménykedtem.. de hát a remény sajnos kevés volt..Most edzek és diétázok és láss csodát egy hónap alatt 3,5 kiló minusz... Kőkemény valóság: ez kell a fogyáshoz...
2009. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en 4 honap alatt 9 kg fogytam,de mar egy honapja nem fogyok,pedig meg szoptatok!hat szoval ez valtozo!kitartas!puszi
2009. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

100 kilósan mentem szülni(74 kg-mal kezdtem),kórházból hazaérve 94,5,majd 3 hét alatt lementem 86-ra.És azóta semmi...3 hónapos a lányom.Most elkezdtem szénhidrátmentesen enni,délelőtt csak gyümi,meg este is csak gyümi,vagy sali,a 12-18-ig meg bármi,és bármennyi,sok víz,meg mindennap kötelező babakocsizás tempósan,és lement 2 kg egy hét alatt!!most 84 vok,és nagyon lelkes!!!

szóval,ne reménykedj,..kitartás!!!

2009. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!