Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vásároltok turiban a...

Ti vásároltok turiban a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Sok címkés, új és kifogástalan állapotú ruhát is vettem már turiban :)
2013. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen! Ki lehet fogni tutijó cuccokat! :)
2013. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, sőt, bababörzén is szoktam.
2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Én nem.
2013. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, rengeteg nagyon jó minőségű ruhácskát lehet kifogni potom pénzért.
2013. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Én még sohase vettem. Mivel én sem vennék fel ilyen ruhát, így a gyereknek sem venném meg! Tudom, h van cimkés és új is, de valahogy óckodok a dologtól! Lehet egyszer megváltozik a véleményem! :)
2013. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

En szinte csak hasznalt ruhakat veszek lanyomnak. Angliaban lakok, hol hasznaltasban veszem neki a ruhat, hol ebay-rol. Epp most vettem neki egy 40 darabos ruhacsomagot (3-4 evesre valot, most 2.5 eves mult) egy farmer nadrag ra, 7 font, egy kabat 12-18, egy polo 2-3 font, 68 fontert vettem meg, ha ujonnan vettem volna meg 200 font lett volna.

Mind nagyon jo minosegu, ha lesz meg egy gyerekem es az lany lesz, siman hordhatja meg o is, sot, talan meg el is tudom adni, de egy hasznalat utan mindenkepp. En is duribol eltozkodok, foleg azert, mert a mai divat nem tetszik, viszont duriba sokkal jobb cuccok vannak. Majdnem minden ruham hasznaltasbol van. (trikot, harisnyat, zoknit, bugyit, melltartot nem vennek hasznaltasbol, bugyit zoknit gyereknek is ujat veszek)

2013. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én a facebookon adok-veszek klubokban szoktam vásárolni.Ahhoz a városhoz van kötve az adás-vétel ahol élek szóval nem kell postát fizetni.Tuti jó cuccok vannak fillérekért.:) Sok mindent vettem már itt.Ezek is használtak, de kit érdekel ha max. 3 hónapig tudom ráadni..Cipőt viszont nem veszek használtan!
2013. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen még márkás játékokat is pl járássegítőt és tanuló asztalkát lamazze kockát is ott vettem.Mintha újak lennének kimosom,lefertőtlenítem és negyed annyiból megúszom.Ruhákat pedig nagyon jókat lehet kifogni,na meg ágyneműhuzatokat amiket sosem engedhetnénk meg magunknak,ha boltban vennénk.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!