Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy tisztítjátok a bébitek...

Ti hogy tisztítjátok a bébitek puniját?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták nekem, hogy azt ne töröljem nedves törlőkendővel, de nem bírom megállni, mert tele megy krémmel. Segítsetek, tapasztalatlan vok, segítség nélkül...
2013. febr. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a krémet nem szoktam belekenni én úgy tudom nem szabad! Csak a fenekét meg a puni mellett! Csak akkor törlöm ki ha kaki megy bele!
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha például a kaki belemegy, ami nálunk sokszor előfordul, akkor muszáj kitörölni. Finoman, éppen csak hogy tiszta legyen, véletlenül sem mélyen. De muszáj, különben olyan fertőzést kaphat, hogy jaj.
2013. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár már mindkét kicsilányom elhagyza a pelust,de emlékszem,én minden alkalommal kimostam a puncijukat,főképp amikor bekaklitak.Langyos vizzel.Persze,ha otthon voltunk..
2013. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is, nem szabad vastagon krémezni, hogy fehér legyen a nunija, és csak két oldalt kívül azabad bekenni, belül nem!!!

Nedves törlővel nem szabad kitörölni, csak este fürdés előtt baba olajat kell tenni vattakorongra, azzal egyik oldalt áttörölni, másik vatta korong másik oldalra az áttörleshez, és vízzel ki kell lötykölni, nem szabad szappannal mosni!

Egy minimális fehér folyás normális!


Gyermek Nőgyógyász mondta a fentieket!

2013. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. febr. 20. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá a fentiekhez,hogy nekem a védőnő azt mondta,hogy este fürdés után a törölköző szélével a kisajkak mellett ami összegyűlik krém és váladék azt óvatosan ki kell törölni,mert az is gyulladást okozhat.
2013. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem szabad annyi krémet rákenni a babára, hogy a nunija tele menjen krémmel. Az se jó, ha fehér marad a bőre, mert nem tud lélegezni, bepállhat. Én a kislányom nuniját csak folyékony(!) hintőporral kenem, a popójára kenek csak a popsikrémből.
2013. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugy mutatta a védőnő, hogy ha belemegy egy kis krém véletlen akkor azt fülpiszkálóval ki kell forgatni óvatosan.
2013. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!! :)
2013. febr. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!