Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kakis pelus cseréjekor mindig...

Kakis pelus cseréjekor mindig lemossátok a baba fenekét, intim részeket (zuhany, csap alatt? )?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha már volt ilyen kérdés, de nem találtam. Kiváncsi volnék, hogy ki mennyire mossa le, mert én eddig lemostam, sőt sokszor kislavórba belecsücsültettem. Sógornőm meg leszidott, hogy ennyire nem szabadna sterillé tennem a babát, mert nem lesz ellenálló képessége. Első baba, úgyhogy várom a tanácsokat, válaszokat! :)
2013. febr. 20. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor szoktam csak így lemosni, ha has-mas van és minden kakis. Egyébként csak törlőkendőt használok. utána bekenem a popóját még frezyderm folyékony hintőporral és babakrémmel, ezeket nagyon szeretjük. (Ekcémás a kislányom, sajnos, így nála nem nagyon lehet váltogatni az ápolókat...)

Szerintem sem kéne mosnod minden alkalommal, de nem azért, mert "nem lesz ellenálló képessége", hanem egyszerűen nem tesz jót a bőrének. (Csak egy példa: amikor kiderült, hogy szegényem ekcémás, akkor mondta a védőnő és az orvos is, hogy elég minden másnap fürdetni egy pici babát.)

2013. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én minden kaki után lemosom neki.nem telik semmibe.elhasználnék egy fél csomag popsitörlőt mire normálisan letörölném azt a szép sárgát.:) nekem sem lenne elég nedves törlő kendő ha benne űlnék/feküdnék a kakiban.de kinek hogy.nem vagyunk egyformák
2013. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak törlőkendőt használtam. Egyszer-kétszer azért produkált akkorát a fiam, hogy ahhoz nem volt elég a kendő, mosdatni kellett. Állandó jelleggel szerintem azért fölösleges.
2013. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!