Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba hány hónapos kortól...

Egy baba hány hónapos kortól ismeri meg az anyját 100% pontosan?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 és fél hónapos és egyelőre mindenkire mosolyog, sikongat, gügyörészik. Nem vagyok biztos benne, hogy tudja, hogy én vagyok az anyja.(Nagyszülőkkel élünk, tehát több embert is szokott látni napi szinten)
2013. febr. 20. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg mire kibújik, már be tud téged azonosítani a hang alapján. a pocakban mindenki más hangja, illetve a zajok "kívülről " jönnek, más az akusztikájuk, mint a te hangodnak, ami "belül" szól és a tuljdon csontjaid közvetítik a babához. ekkor tanulja meg, h melyik az anyukája hangja és a születés után ezt továbbra is megismeri. szerintem csak vidám, barátságos kisbaba, ezért mosolyog mindenkire. de tudja, h te vagy az anyukája :)
2013. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az elsö pillanattól tudja h te vagy az anyukája.De ha nem is azonnal az elsö pár napban megjegyzi az arcod az illatod.Azt nem téveszti össze máséval.:)Úgyhogy ne aggódj tudja ö hogy te vagy az édesanyja:)
2013. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve, megismer, sőt még a pocakodba is felismeri a hangod! Anya gyermek között ezért van megmagyarázhatatlan kötelék, mert egyszerűen ösztönösen tudja, hogy te vagy az anyja :)
2013. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2,5 honapos es en is sokszor erzem hogy akarki adna neki tejet meg szeretgetne neki jo lenne. De mindenki azt mondja, h nem igy van, kotodik hozzam. Remelem :)).
2013. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elejétől tudja ki az anyja,csak az elején még nem fél az idegenektől.Lányom kb 3 hónaposan kezdte a sir az idegenre dolgot.És mondjuk neki mindig apa,anya.Ha bármikor elmegyek kiabál hogy aja aja ajajaja és 4,5hónapos.Apjának meg ágá ágá ágá.Szóval biztosan tanulnak már nagyon kicsin is.Apósnak sir ha meglátja és a védőnőnek is ordit,mert első dolga az arcába mászni szegény lányunknak.
2013. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, amúgy mások is ezt mondják, hogy tudja!

Szóval 4-5 hónapos kora felé várhatom én is ezt az "anya hol vagy?" dolgot nála?

2013. febr. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!