Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok fordul már...

3 hónapos babátok fordul már hanyatt fekvésből oldalra?

Figyelt kérdés
az enyém még csak hasról oldalra,majd hátára,amikor van kedve,de sokáig nem tudom hason tartani mert nem szereti,szóval ez is ritka.A védőnő szerint már kellene hanyatt fekvésből oldalra.
2013. febr. 20. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
a fiam nagyon korán csinálta ezt, egy pár hetes lehetett. viszont ő korán meg is fordult, mert feszes volt, úgyhogy nem tudom, mikor kellene ezt megcsinálniuk. próbáld billegtetni ide oda, tornáztatni, az nagyon sokat segít a mozgásfejlődésben. a feszesség miatt én is tornáztatom és látványosan fejlődik
2013. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kicsim 10 hetes kora óta átfordul hátról hasra.Igaz elég erős baba. 3-4 hetes kora óta tartja a fejét rendesen. Az oldalra fordulást kb egy hétig gyakorolta. Viszont ő meg hason szeret lenni. Amióta át tud fordulni, 5 percet nem bír a hátán feküdni. Majd bele jön ő. Én nem sürgetném.
2013. febr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!