Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos.1-2 napja...

Kisfiam 4 hónapos.1-2 napja azt csinálja, hogy hanyatt fekvésből felnyomja magát hídba és közben nyőg. Nektek csinál hasonlókat a babátok? Ez normális? Vagy esetleg fáj vmije?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Háziorvossal konzultálj mindenképp. Lehet, hogy neurológussal meg kell nézetni.

Nekem egyébként a hasfájás ugrott be először, de az előrefelé szokott feszíteni :S

2009. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne kapj infarktust az első válasz miatt. Az én lányom is csinálja néha, egyszerűen "edz", vagy egy pukit próbál kijuttatni. Mi egyébként járunk fejlődésneurológushoz (szülés közben kapott egy kórházi fertőzést, és ennek szövődményeként voltak pár másodperces légzéskimaradásai a negyedik-ötödik napon), és tökéletesen egészséges. Mivel nagyon erős, izmos, állandóan izeg-mozog és próbálgatja, h' mit tud megcsinálni. Ha gond lenne, akkor azt pont abból lehetne először észrevenni, h' nem mozgolódik. Minden jót nektek!
2009. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is csinalja a fiam, felnyomkodja magat, aztan tekeredik oldalra, majd visszahuppan. Es kezdi elolrol. Egyetertek az elottem szoloval, ez teljesen rendben van, csak probalgatja magat.

2009. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ennyi idős, és uezt csinálja. Próbálkozik, edz. :) A kádban is szokta, ott jobban megy neki (én meg kapkodok utána, h be ne üsse magát).
2009. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 4,5 hónapos,és kb. 1 hete csinálja ezt. Ő akkor megy át hídba amikor nem tetszik neki valami,mellé csapkod a kezeivel,és mérgelődik mellé. Aztán ez át megy visításba ha nem változik a helyzete. Ciki ezt mondani egy ekkora gyerkőcre,de hisztizik...
2009. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Bocsánat, nem akartam megijeszteni senkit!
2009. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 21:06-ostol szeretnem megkerdezni, hogy milyen fertozesrol volt szo? Ha lehet, nem irnal, kerlek, priviben?

Koszonom!

2009. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

21:15-ös vagyok és a 21:20-ashoz:

Ciki? Az én lányom ma is hisztizett egy jó másfél-két órát!!! Visít, üvölt, sikítozik, de könnye egy szál sincs! Ha beszaladok a szobába, a szemembe röhög (ill vigyorog, de olyan huncutul)! Pedig nem is volt felkapdosva... :(

Bocs az off-ért!

2009. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor lehet hogy hiszti? :o) Főleg este szokta csinálni, amikor vetkőztetem a fürdetéshez, meg utána amikor felöltöztetem. Szintén csapkod és visít. :o)) Akkor lehet hogy ez is a fáradtság jele? Mert egy könyvben azt olvastam hogy ha össze-vissza csapkod kezével lábával,akkor nagyon nagyon fáradt a baba.
2009. febr. 20. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

21.20as vagyok. Nálunk is jobban akkor megy ez amikor már pirosak a szemei olyan álmos,de aludni nem akar v. nem tud. Akkor balhé van! Ha felveszed még mondja a magáét egy darabig,aztán abba hagyja. Akaratos egy gyerkőc... :/ Pedig ő sem volt felkapkodva. A sírás típusától teszem függővé mikor veszem fel.

Csak azt nem tudom,hogy ha ennyi idősen ennyire az,mi lesz később!?

2009. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!