Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészít a kisbabám, gyomoride...

Kikészít a kisbabám, gyomoridegem van, mi ez az egész?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Kb. 3 hónapig nyugalom volt, utána talán a fogzástól napról napra rosszabb lett a természete. Ha leteszem a földre csak nyüszít,vagy hogy mondjam. Napközben alig alszig, egész nap nyűgös. Lehetetlen mellette bármit is csinálni. Annyira feszült vagyok már,h el sem tudom mondani! Annyira nyűgös,h hiába tud kúszni inkább csak felhergeli magát,h le mertem rakni és így meg se moccan. Már voltunk más miatt neurológusnál, a gyerekorvos is megvizsgálta, egészséges,nagyon figyelmes baba. De nem hiszem el,h normális ez a viselkedés amit hónapok óta csinál. Minden anyuka boldogan gondol vissza erre az időszakra, míg én sokszor csak a perceket számolom az estét várva. Mit tegyek,miért ilyen? Mindig így fog viselkedni?:-(
2013. febr. 24. 19:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

mennyire lakik jól a babád? nem lehet, hogy éhes marad? mert nekem akkor csinál még ilyeneket. amint jól lakik ismét elvan addig amíg éhes nem lesz. vagy szomjas. hol tartasz a hozzá táplálással? nálam elég nehezen eszik és így össze vissza van hogy mikor mit is evett. a kajával nem tudom tartani a rendszert. reggel bizti tápszer van meg este. az összes többi étkezés attól függ, hogy milyen a hangulata az evéshez :) de a napirend alvásnál megvan / jobban mondva most kezd ismét beállni.

kettes voltam :)

2013. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem utolsó,hanem 7-es!:-) Köszönöm a további válaszokat is, mindenkinek igaza van! Remélem azért idővel jobb lesz! Már az is segített, hogy írtatok! :-)
2013. febr. 24. 20:39
 13/26 A kérdező kommentje:
Anyatejes, ebédre is uzsira kap már sokmindent. Nem hiszem,h éhes, próbálok napirendet is tartani. Egyébként az ínye duzzadt, látszik a foga hegye régóta,de mintha beragadt volna!:-D
2013. febr. 24. 20:45
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

az én kislányom is épp 7 hónapos.

Ha elfogadod annyit tudok mondani,hogy délután aludjatok együtt egyet-aztán te fel is kellhetsz,ha elaludt, vagy te is pihenhetsz picit...

és a másik,hogy kösdd magadra...

vagy játssz vele picit a földön,aztán gyere el...hátha megérti,h pici közös játék-pici egyedüli játék

nálunk is nyűgösebb picit a fogai miatt...meg h rájött,h nem vagynk összekötve(szeparációs szorongás)...

tartsd ki és szeretgesd sokat!!

2013. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez van 4 hónapos, már nekem is nehéz. Nekem a férjem heti 3nap van itthon a többi napon regegl 8-kor elmegy dolgozni és hajnali 2 -kor ér haza. Szóval semmi segítségem nincs. Esténként 2-3 órákat alszok meg kb 4-szer 10 percet,van ,hogy annyira kell vele foglalkoznom ,hogy a kaját se csinálok magamnak.Főzni? heti 3-szor ha a férjem itthon van. Takarítani? Délután gyorsan porszívózás ,majd este ha elaludt utána takarítok,mosogatok. Az enyém még csak fekszik ezért unatkozik így mindig játék ,mondóka stb, elmegyek pisilni és már ordít. Mi panelba lakunk másfél szobásban, magamra kötni bentre nem sok értelme van,plusz mivel még csak elől hordozom így sok mindent nem is lehetne csinálni így.

Amit észrevettem akkor vagyok feszültebb ha a lakás úszik ezért nappal próbálok mindent elpakolni.Meg amikor már kimerültem a nem alvástól. 1 hete már annyira ,hogy a párom szabadnapján átadtam neki a picit ,megcsináltam a tápszert (anyatejes,de napi egyszer tápot kap) és bementem a gyerekszobába aludni. 4 órát aludtam,bár néha a félálomba voltam a pici hangja miatt de kipihentem magam.


Minden elismerésem akinek több gyereke van, de vannak nők akik egy gyerekre vannak programozva és van olyan aki egyre sem. Én egyre vagyok.

2013. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, ő ilyen habitusú(azt írod nem most kezdődött), és most ehhez hozzájön az életkorából, egyedfejlődési szakaszából következő szeparációs szorongás is. Nehéz, az biztos. Amivel könnyebbé teheted az az, hogy nem mellette, hanem vele csinálod, amit kell(hordozás), hogy megpróbáltok együtt pihenni.
2013. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat! Én is azt vettem észre, hogy akkor vagyok én is feszültebb ha tudom, h még mosogatnom kell v kupi van, pedig nem vagyok tisztaság mániás, csak jobban érzem magam ha rend van. Hordozni nem nagyon szeretném és ő sincs oda érte. Már így is görbül a hátam.:-S Sokszor úgy tevékenykedem,h babakocsiba teszem és tolom oda ahol épp dolgom van.
2013. febr. 25. 05:49
 18/26 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezt csinálta a babám, 3 hónapos korától 5 hóig ordított megállás nélkül. Ne haragudjatok ,de ezt nem tudom máshogy mondani. Nekem is van mellé egy 27 hónapos. Nem volt egyszerű az idegösszeroppanás szélén álltam.....


huppsz,felébredtek, délután jövök és folytatom

2013. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Rendben, várom!:-)
2013. febr. 25. 09:10
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a kicsivel nincs semmi baj!

Az én babám 6 hónapos és ugyanezt csinálja!

Áldott jó baba volt,de most kezdi felfedezni a környezetét,érdekli minden,számára most kezd kinyílni a nagyvilág,fejlődik az értelme,személyisége,megkívánja a sokkal több törődést,foglalkozást,odafigyelést!

Kb négy hónapos koráig nekem is nagyon jól elvolt a kiságyban,tudtam tőle főzni takarítani (megtudtam mindent csinálni).

Na mára már ez elmúlt.Van hogy egy tésztát két részletben tudok kifőzni,vagy egy takarítás elhúzódik 3 napra,mert nem haladok tőle!

De nem is érdekel!Inkább Vele vagyok,játszunk bohóckodunk ilyesmi!

Én nagyobb türelmet kívánok neked hozzá!

Hidd el a baba meg fogja hálálni!

Valószínű,hogy érzi rajtad hogy ideges vagy..ezáltal Ő még feszültebb lesz!

Tudom nehéz időszak,de lesznek még nehezebbek is.

Türelem türelem türelem!!

2013. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!