Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészít a kisbabám, gyomoride...

Kikészít a kisbabám, gyomoridegem van, mi ez az egész?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Kb. 3 hónapig nyugalom volt, utána talán a fogzástól napról napra rosszabb lett a természete. Ha leteszem a földre csak nyüszít,vagy hogy mondjam. Napközben alig alszig, egész nap nyűgös. Lehetetlen mellette bármit is csinálni. Annyira feszült vagyok már,h el sem tudom mondani! Annyira nyűgös,h hiába tud kúszni inkább csak felhergeli magát,h le mertem rakni és így meg se moccan. Már voltunk más miatt neurológusnál, a gyerekorvos is megvizsgálta, egészséges,nagyon figyelmes baba. De nem hiszem el,h normális ez a viselkedés amit hónapok óta csinál. Minden anyuka boldogan gondol vissza erre az időszakra, míg én sokszor csak a perceket számolom az estét várva. Mit tegyek,miért ilyen? Mindig így fog viselkedni?:-(
2013. febr. 24. 19:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma már úgy keltem, hogy azért is türelmesebb leszek! Eddig egész jól alakul a napunk, ha nyűgösködik akkor mindent bevetek, nem hergelem magam, hogy még lenne dolgom!
2013. febr. 25. 11:01
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen babák. Én is mindig irigykedve néztem azokat, akiknek a gyereke szépen elvolt egyedül is, na az én lányom nem. Nála az első ilyen durva hullám 8 hónaposan kezdődött, ahogy elkezdett mászni. Nem jött be neki se a hordozás, utálta. Ha úgy is tűnt, hogy milyen jól elvan, felálltam mellőle, és rögtön rákezdett. Mindenki azt mondta, szep. szorongás, 2-3 hét és elmúlik. 2 hónapig tartott ez, minden nap csak az estét vártam én is, hogy végre kicsit nyugi legyen. Mikor eljutottam oda, hogy még egy ilyen napot nem bírok ki, egy csapásra mintagyerek lett. Na de ez se tartott örökké.

Most 13 hónapos, és múlt héten már elvittem orvoshoz, mert egész nap csak ordított. De szerencsére nem talált bajt.

Én annyit tudok mondani, hogy kicsit tarts ki, hidd el, lesz jobb időszak is. Meg remélhetőleg most már hamarosan itt a tavasz, többet tudtok kint lenni, jobban lefoglalja majd magát. Addig pedig próbálj programokat találni, hogy ne legyetek egész nap bezárva: séta, babás délután más anyukával, nagyszülők meglátogatása, ha lemegy az influenza szezon elmenni nézelődni plázába.

Nekem volt olyan, hogy amikor már nagyon nem tudtam vele mit kezdeni, elmentünk délután bevásárlóközpontba. Ő jól elnézelődött, én is kikapcsolódtam, és addig se volt szem előtt, hogy mi mindent kellene itthon csinálni.

2013. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ez a bevásárlósdi jó ötlet!:-) Eddig nem mertem elvinni a járvány miatt. Szerintetek mennyire lehet megemelni a babakocsit ha még nem tud ülni? Kedves utolsó, biztos neked is nehéz lehetett, meg még most is vannak rosszabb napjaitok,kitartást kívánok!:-)
2013. febr. 25. 16:14
 24/26 anonim ***** válasza:

Uhh utolsó ez nagyon jó ötlet én is alkalmazni fogom :)

Ugy tudom 150-170 fokig lehet emelni.

2013. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem már nyugodtan megemelheted egy kicsid, ne teljesen ülőbe, de úgy 140-150 fokban. Én is megemeltem már fél éves korában, különben csak kínlódás volt a babakocsizás.

Kitartást Neked, és remélhetőleg hamarosan könnyebb lesz.

2013. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)
2013. febr. 26. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!