Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos a kislányom, lehet...

11 hónapos a kislányom, lehet újra egy kicsivel több tejem, vagy már nem lehet vissza hozni?

Figyelt kérdés
Reggel, este, és 2 hónapja éjjel is szopizik újra. Nem éhes, hanem jönnek a kisőrlői, emiatt ébred gyakrabban, és csak a cici nyugtatja meg. Viszont a gyakoribb szoptatások ellenére sem érzem hogy több lenne a tejem. Nem olyan mint anno mikor pár hónapos volt. Nagyon sok tejem volt. Szeretnék neki eltenni is későbbre, hogy ha már nem lesz egyáltalán, legyen egy kis tartalék. 2 éves koráig szoptatni szeretném. Esetleg vegyek mellszívót?(eladtam már az enyémet) Adjatok tanácsot légyszi! :)

2013. febr. 25. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hónapos, ő is szopik még reggel, este. Nekem is kevesebb már a tejem, mivel keveset szopik már. Én annak idején mindent kipróbáltam, hogy több legyen a tejem, pl. minden nap megittam fél liter tejet, egy doboz alkoholmentes sört, ittam (még mindig) Mecsek tejszaporító teát, sok tejterméket ettem, állítólag a túró a legjobb, tojásos rántott leves... Nem tudom, ezek nélkül is ugyanennyi lett volna a tejem, vagy kevesebb. Esetleg te is kipróbálhatnád, hátha bejön.
2013. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont az biztos, hogy minél többet szopik, annál több tej termelődik. De ha nem akarod egy nap többször szoptatni (csak reggel, este), akkor lehet, hogy a mellszívó is segítene (mivel az elvileg olyan, mintha a baba szopna).
2013. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszönöm a tanácsokat! Szoptatok éjszaka is kb 3szor, ennek ellnére sem érzem hogy több lenne a tejem!
2013. febr. 25. 12:49
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Elvileg annyi tejed van amennyit ő megeszik, ha jól beállt a kereslet-kínálat akkor nem érzed hogy feszesre telnek a melleid, de ez így van rendjén. Ha szeretnél eltenni is akkor kezdj el fejni azokban az időpontokban amikor nem eszik, amit akkor lefejsz, elteheted. Napról napra egy picit többet fogsz tudni fejni.
2013. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!