Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy tudtok mindig nyugodta...

Ti hogy tudtok mindig nyugodtak lenni a babátokkal?

Figyelt kérdés
én sajnos sokszor ideges vagyok amikor mindenért sír!ha nem veszem fel,ha kimegyek wc-re,ilyenek!sajnos nem tudok megnyugodni!ti hogy csináljátok!nagyon gyűlölöm magam ezért!:(
2013. febr. 25. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

:)

Én tudom, hogy nincs semmi baj az egészségével, úgyhogy tök nyugodt vagyok/voltam.

2013. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Ket ember tud csak mindig nyugodt lenni: a szuperanya, aki mindig mindent jobban tud es az, aki semmivel nem torodik. A normalis anyak emberek, igy bizony szoktak idegesek lenni.
2013. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Velem is így van de hát nem tudunk mit csinálni sokszor volt hogy idegesen altatam és csak nyomtam a szájába a cumit mikor ki akarta köpni, aztán sikeresen el aludt, de akkor olyan édes volt ki vettem a cumit meg puszilgattam és nyugodtan mint minden tovább :) Engem kárpotol mikkor meg nyugszik.
2013. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

> Sehogy. Ket ember tud csak mindig nyugodt lenni: a

> szuperanya, aki mindig mindent jobban tud es az, aki

> semmivel nem torodik. A normalis anyak emberek, igy bizony

> szoktak idegesek lenni.


Gondolkodj már, miket írsz, ezzel pl. engem is leminősítesz (mondjuk én apuka vagyok, de tökmindegy), te nagy szuper anyuci.

Ha nincs baja a gyereknek, nem értem, mi a túrót kell idegbajoskodni. Sír, mert minden gyerek sír, vagy tévednék? Ideges vagyok, ha valóban okom van rá, akkor viszont összetöröm magam, hogy megoldjuk.

2013. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
engem is kárpótol minden amikor nyugodt.de amikor ideges vagyok és nem tudok úgy bánni vele ahogy kéne akkor egyszerűen gyűlölöm magam!nincs el egyedül 1 percig,mindig kézben akar lenni én meg ezt már nem bírom!úgy utálom magam ez miatt!
2013. febr. 25. 10:50
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Kedves T. Almeida, en bizony nem vagyok szuperanya. Sot. Ideges vagyok es feszult, ha a gyerek sir ok nelkul. Te viszont tokeletesnek, mindenki felett allonak tartod magad. :) Hajra.
2013. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta, hogy tökéletes vagyok, ne legyél szélsőséges. Nem ismersz, mégis minősítesz. A legjobbat teszem, amit gondolok a gyerekeknek. Figyelmes vagyok, minden időm velük töltöm, de nem kényeztetem őket agyonra, mert csak a kárukra válik.
2013. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, mekkora babákról van szó. Az, amelyik még mindenért sír, még pici, és sehogy nem válik kárára, ha kényeztetik.
2013. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ránézek a 6 és a 4 évesemre, és megnyugszok, hogy az 5 hónaposom csak sírni tudni :)

Viccet félretéve, ezzel nem tudsz mit csinálni, vannak sírós babák. Nem te csinálod rosszul. Ez egy ilyen időszak, lesz még rosszabb is :)

2013. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mennyi idős a pici? Én is hasonló problémával küzdök! 7 hós.
2013. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!