Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek úgy, hogy ólomlába...

Nem érzitek úgy, hogy ólomlábakon jár az idő? Ti mit játszotok 10 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Most alszik, de amúgy annyira lassan telik a nap...sajnos a fiam azt sem nagyon viseli el, ha a konyhában ténykedem, állandóan rám mászna.
2013. febr. 21. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Uhhhh, nekem is ez a gond! Mindjárt 1 éves, és még mindig tart! Szerintem azzal fog megoldódni, ha elkezd járni! Amúgy észrevettem, ha megyünk társaságba, vagy vásárolni, vagy elviszem valahova (játszóház, sóbarlang, barátnő, másik baba, ringató, stb) akkor nagyon jó a napunk, de ha csak ketten vagyunk, akkor nagyon meg az unatkozás! Szóval én a programra szavazok!
2013. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De én is éreztem.

Aztán most, hogy 2 éves lett, én meg visszamentem dolgozni, csak azt veszem észre, hogy felkelünk, bölcsi, meló, nyomás haza, alig van időnk, alvás és kezdődik elölről...

Úgyhogy áldanám az eget, ha most egy kicsit vánszorogna az idő. :)


Mikor 10 hó körül volt, akkor nekünk is nehéz időszak volt, mert még nem járt, sokat esett, mindent fel akart fedezni, ami jó volt, csak hát a nyomában kellett lenni. Így nekem sem volt sok időm mással foglalkozni, ami megterhelő volt, napi 24 órában nem is voltam képes igazán lefoglalni őt. Sokat beszéltem hozzá, táncoltam vele, sétálni vittem, hagytam, hogy kipakolja az edényeket, a zoknikat...ezeket imádta!

Egyik szobából átmentünk a másikba, aztán vissza, aztán konyha...szóval kicsit itt, kicsit ott, pakolás mindenhol, felfordította az egész házat, és így teltek a napok. :)

De elmúlik...és gyorsan, úgyhogy ha elfogadod, hogy most ez az élet rendje, lehet még élvezni is fogod! Csak fogadd el!

Szép babázós időszakot!

2013. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt érzem rohan az idő és mindjárt megyek vissza dolgozni de még nem nagyon volt olyan hogy semmit dolgom a gyereken kívül...

Ha rád mászna akkor ez az igénye, kösd magadra és go...

2013. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapos de rohan nekem az idő. Rettegek attol, hogy vissza kell mennei dolgozni. mert lehet nem is lesz addigra hová. Nálunk mindig pörgés van mert apa 3 müszakban dolgozik. Így legalább változatosak a napjaink.
2013. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kötném én, de 11 kiló...a gerincem meg tropa.


Köszi a válaszokat.

2013. febr. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!