Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Tényleg nem szabad éjszaka tápszert adni a babáknak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm "felvilágosított", hogy a tápszeres babák nem ehetnek éjszaka, mert megterhelő a gyomruknak.Az én lányom 8 hetes, éjszaka 2-szer eszik 60-90 ml között. Ti hogy csináljátok? Szerintem ez hülyeség, mert mit lehet csinálni vele, ha éhes?!
2009. szept. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy hülyeség de ezt te is érzed. Babám most 5 honapos sajnos mindig tápszeres volt, de ameddig éjszaka is evett adtam neki, 3-4 óránként mikor igényelte. Nehogy el hidd ezt, aki anyatejes az anyatejjel eteti mikor éhes aki tápszeres az tápival, ez az ő ételük és nem jobban megterhelő mint nappal, ha éhes ennie kell. ennyi
2009. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Gyanús volt nekem ez az okoskodás!De hát nap mint nap kénytelenek vagyunk ilyenekkel szembesülni!

Mindenkinek jó babázást!

2009. szept. 10. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hós a babóm és szinte az elejétől tápszeres! És én igenis adtam neki éjszaka is! Bár én ilyet még nem is hallottam, hogy nm lehetne

2009. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék hogy nem mostanában volt kicsi gyermeke aki ezt mondta...

Ez kb.olyan mit mikor a "nagy okosok" a három hónapos babával húslevest etetnek.Nem normálisak!!!

El ne hidd, egy gyerek, főleg egy kisbaba akkor eszik amikor éhes!

2009. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt már én is hallottam valahol, hogy ne etessem, hanem teáztassam éjjel. Nekem egy hete szokott le a ciciről, addig szopizott éjjel. Most, hogy elfogyott a tejem, megkérdeztem a doki nénit, hogy ugyanúgy ehet éjjel tápit? Nézett rám bambán, hogy miért ne?

3 hónapos a kisfiam és éjjel csak 60 ml-ket nyom be.

2009. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám hasfájós volt az anyatejtől. Azt tanácsolta a gyereorvos, hogy éjszakára tápszert adjak neki. Onnantól kezdve átaludta az éjszakát...
2010. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!