Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés
14 hetes kislányom semmit nem hajlandó elfogadni! Se a cicit se a tápot! Most mit adjak neki enni? Látom rajta, hogy éhes de nem kell neki...
2013. febr. 27. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a foga? Akkor nem szoktak akarni enni. Kend be az ínyét Dologéllel, vagy valami fogzás enyhítővel, hátha jobb lesz neki.
2013. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost!
2013. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orvost mindenképp kérdezd meg, mert ez így tényleg nem jó. Én a fogzást korainak tartom 14 hetesen, bár ki tudja, végülis nem kizárt.
2013. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogzás még szerintem is korai, de van akinél előbb kezdődik. Esetleg a torka is fájhat, mert akkor szokott előfordulni, hogy enne is, mert éhes, de a nyelés fáj... Mást nem látsz rajta, ami esetleg betegségre, megfázásra utalna?
2013. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam így a kisfiammal ,mindenkép vidd el orvoshoz.a torka volt begyulladva.
2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megmértem a lázát és hőemelkedése van.
2013. febr. 27. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez lehet az ok, mindenképp menjetek orvoshoz. (4-es voltam)
2013. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez csak természetes, hogy elviszem. Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!