Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én rontottam el valamit? Mit...

Én rontottam el valamit? Mit rontottam el? Lent a többi

Figyelt kérdés

Most 4 hónapos a fiam es szinte semmit nem alszik napközben.

Napirendünk: 7kor keles 8kor reggeli jatszik 10ig akkor alszik kemény 20percet majd felkel es játszik tovàbb..12kor ebéd,utána alszik 20percet (egy perccel sem többet). Utana szoktam elvinni setalni a babakocsiban elalszik.

Majd 5kor uzsi jatek fel 8 fürcsi,vacsi es alvas reggelik


Delutan csak ugy alszik orakat ha setalok vele a levegon amint hazaerunk egybol felkel.

Mit rontottam el???

Lesz egyaltalan olyan mikor nem kell setalni vinnem mert aludni fog magatol órakat???

Egy honapos kora ota alszik így.


Azt mondtak ennyi az alvasigenye....



2013. febr. 27. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogy semmit nem rontottál el, csak van egy 4 hós gyereked. Ez minden gyereknél ebben a korban ilyen.


nekem elsö lányomnál is 20-30 perces alvások voltak egészen addig míg 1x nem aludt, ami kb 14 hós korában kezdödött, innetöl egyszerre 3 órákat alszik.

Második lányom 7 hós korától 1x alszik egy hosszabbat, de ö iselötte csak 20-30 perceket aludt.


Szóval semmit. Még néhány hónap és többet fog aludni de kevesebbszer.


Örülj hogy éjszakát végig alussza.

2013. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos kislányom ugyan így alszik. A levegő elnyomja, és órákat képes szundizni. Itthon meg max fél órát alszik 1x.
2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rontottál el semmit sem :)

Ha kocsiban alszik, akkor ott alszik, és kész!

Jó babának tűnik nekem :)

2013. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez legtobbunknel igy van :) nekem 10honapos volt amikor itthon is elaludt ebed utan ,es nem kellett vele setalnap .addig vagy setaltunk v nem aludt :) kitatras,egyre jobb lessz :)
2013. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem rontottál el, ne aggódj.

[link]


Nekünk a nappali alvás kb. hét-nyolc hónapos korára állt be.

2013. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez még eléggé elviselhető!minálunk még rosszabb a helyzet az én kislányom 6után ébred 10percig elvan utána megy az ordítás aztán dél körül megunja alszik 10percet KÉZBEN utána estig megint az orditás(hozáteszem levegöt se vehetek mert egész nap kézben van)nem eszek nem iszok 2percre nem tudom leteni.aztán ha kiakarok mozdulni de inkáb meggondolom,mert egész utat végig orditja!aztán este 11körül végre elalszik.olyankor soha nem várom a regelt.majd 6kor minden kezdödik elölröl.ugyh.sztem a te eseted semi ehez képest.6hónapos lesz 2hét mulva ugyh.elégé jol birom:-)
2013. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha ennyi az alvásigénye akkor ennyi. Erőszakkal nem fogod tudni elaltatni. Én azt szoktam csinálni, hogy séta után ha hazajövünk, rányitom az ablakot, és odatolom a babakocsit. Nem mindig válik be, de legtöbbször alszik itthon még egy órát.
2013. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezt csinálta ennyi idősen. Ráadásul igazi többemberes baba volt, nagyon kellett volna, hogy aludjon egy kicsit nap közben, hogy tudjak mással is foglalkozni, de nagyon ritkán tudtam letenni. Cserébe végigaludta az éjszakát.

6 hónapos korában fordult ez meg nála, akkor állt be a napi kemény 1 db alvásra, ami 2-3 órát tartott, éjjel pedig újra ébredt. :(

Hát nálunk így alakult.

2013. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Katucika0912 ***** válasza:

Szia , nálunk szinte percre pontosan ugyan ez a napirend :)

Én örülök neki , hogy egész éjszaka alszik :)

Már 9 hónaposak vagyunk , de még mindig minden ugyan igy van :)


Minden jót !

2013. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!