Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak sem alussza át 3 hónap...

Másnak sem alussza át 3 hónap körüli babája az éjszakát?

Figyelt kérdés
3 hós múlt és tudom, hogy a gyerekek nem egyformák, de a védőnő is guvadt szemekkel nézett rám, mikor megkérdezte, hogy már átaludja-e az éjszakát? Este 8 fél 9 környékén már alszik, és éjjel 1kor meg 5kor kell enni. A védőnő mondta, hogy, esténként etessem két óránként, de hiába etetném ha nem akar enni, ráadásul a napi egyszeri mennyisége is csak 80 ml, többet nem eszik. Akkor mi tévő legyek? Nem zavar, hogy fel kell hozzá kelni, mert szívesen megteszem,csak nem értem. Nem erőltetem ha nem muszáj, és elfogadom ha most ez így van. :) Másnál mi a helyzet?
2013. febr. 28. 17:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Ez nálunk is így volt még "régebben", de szó szerint úgy ahogy írtad! :) Sokszor örültem, ha már 22.00 kor aludt, de volt hogy csak később, és ilyekor 3 kor kelt. Most már 8 kor letudom őt rakni és ezért kel, 1 kor meg 5-kor.

Ja és az evés is, nem baj végül is ha keveset eszik egyszerre, biztosan tudja mennyi kell neki, és tényleg felesleges erőltetni, hogy este sűrűbben etessem, hogy éjjel ne keljen, úgysem fogja megenni a többet.

Kedves Többiek, nem mondom, hogy örülök, hogy ugyanebben a helyzetben vagytok, vagy még rosszabban, de azért megnyugodtam, hogy nem csak mi vagyunk így, és hogy mi lesz a jó ég se tudja, lehet rosszabb lesz, lehet jobb, de majd az idő eldönti,és addig is kívánok mindenkinek, jobbakat és több alvást! És jó babucizást!

2013. márc. 1. 08:59
 12/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam 6 hónapos és még mindig 1x kel éjszaka. Én nem látok ebben semmilyen problémát. Egyébként a védőnő nálam is megjegyezte, hogy már nem kellene. Én meg mondtam hogy kellene-nem kellene, éhes...
2013. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3hónaposan pont nem aludta át,de előtte is és utána is,ahogy 4hónapos lett megint átaludta.És 7hetesen is átaludta már.De hozzáteszem,nekem 7hetesen már 140et evett,most meg vacsira már 220-260at...
2013. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!