Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mit jelent, ha ujszülöttem...

Az mit jelent, ha ujszülöttem nem a hagyományos baba pózban fekszik általában (hátán, és keze oldalt 90 fokba felkar alkar) hanem a keze hol itt hol ott és fordulgat is abba az iranyba amerre a hasamba lehetett?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem közül csak az egyik feküdt az általad leírt "baba-pózban". Szerintem nem jelent semmit, úgy fekszik, ahogy neki kényelmes. (Most meg fognak kövezni, de az enyémek nagyon szerettek hason aludni újszülött koruk óta.)

Ne aggódj butaságokon, a baba önálló lény saját ízléssel:)

2008. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A második fiammal mi is mentünk, az orthopediára, mert olyan volt mintha mozgássérült lenne. A lábai össze-vissza álltak! A doki két hónaposan "összehajtogatta", és megmutatta milyen pózban feküdt a méhben. Ez rögzül, és csak hosszabb idő múlva tűnik el teljesen. Azóta teljesen egészségesen fejlődik (7éves).

Nincsen két egyforma baba!

2008. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!