Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennetek vendegsegbe ot hetes...

Mennetek vendegsegbe ot hetes babavsl ebben a nathas influenzas idoszakban? (bovebben)

Figyelt kérdés
Aposomnak lesz a szuletesnapja es anyosom szeretne ha elmennenk.. En annyira nem erzem ezt most jonak.. de nagy rajtam a nyomas, nem tudom mit tegyek... feltem meg a gyereket es az se tetszik hogy felorulna a napirendje... amivel meg mindig kinlodok hogy hogyan kellene kialakitani... elso gyerek... ti mit csinalnatok a helyembrn?
2013. márc. 1. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mennék,de gondolkodj el azon, hogy most az apóséknak akarsz megfelelni, vagy a kicsi babádnak, aki tőled függ.A párod beszéljen az apjával, biztosan megérti.
2013. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha csak vendégségbe mennénk pár órára, akkor elmennék, ha messzire kéne menni és több napra, akkor nem.
2013. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

En nem mennek. Ki tudja hanyan lesznek ott es milyen virust hurcolnak magukban. Lanyom most ment at egy hanyasos, hasmeneses viruson, ra 2 napra mi is. Pedig itthon vagyok meg vele, nem jar kozossegbe, csak uzletbe voltunk. Meg nagyszulok is tavol vannak es baratok is.

5 hetes gyereket ez korhazba juttatna tuti.

Legy hatarozott, a kicsi az elso. Ne menj!

Oersze ez fugg a parodtol is, hogy mennyire kotelez. En merek neki ilyenben nemet mondani, ha ugy erzem muszaly es nincs harag belole.

2013. márc. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen vittem először a gyerekemet "társaságba", és ez januárban volt, szintén taknyos-náthás időszak.. Én odatelefonáltam a barátnőmékhez és megkérdeztem, van (lesz) e a társaságban beteg, taknyos, köhögős személy, mert ha igen, akkor nem megyünk. Mivel nem volt, így elmentünk. Kb. 4 órát voltunk ott, és hazajöttünk.
2013. márc. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár attól is függ kocsi van-e? Akkor ki lehet bírni, max. nem maradtok sokáig. De tömegközlekedéssel én nem hurcolnám a kicsit, arra soha nem gondol senki, hogy az egy dolog, hogy ott vagytok egy kicsit, de előtte meg utána mennyi macera itt átszállni, ott felmászni, pelenkázni kéne stb.
2013. márc. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok.. ja, azt elfelejtettem írni, hogy 5 hetes babának még nem nagyon van kialakult napirendje :) Alszik mikor álmos és eszik mikor éhes (az hogy hol van, nem zavarja, anya legyen ott, az a lényeg, és lehetőleg meleg hely legyen) :)
2013. márc. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kifejezetten rosszul erzem magam miatta... mert bar szeretrm oket de megis MUSZAJNAK elem meg a dolgot.. Mintha valami visszautasithatatlan esemeny lenne... Mert hogy akkor mit szolnak a tpbbiek es mellette sok mindent koszonhetunk nekik... De a francba is... Ha a sajat kozvetlen csaladomat is nehezen latom most vendegul )( a szuleim voltam masfel orat multheten...) akkor miert gondolja a ferjem hogy szivesen feloltozom es elruccanok gyerekestul 3-4 orat?? Jsxpersze... Azt nem irtam hogy az etetes kb egy ora...utana meg egy orat fenn van, jo ha eyorat alszik es akkor kezdodik elolrol... Es akkor igy menjunk pda 3-4 orat...
2013. márc. 2. 01:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Most is itt van a gyerek mellettem. Negyed hat ota nem aludt meg egy tisztessegeset. Mar megetettem 2x tiszaba tettem mrgfurdettem es em alszik. Amig cicin van nincs orditas, tehat nem a jasa faj mielott valaki mrgtippelne.. egyszeruen csak nem alszik
2013. márc. 2. 01:16
 9/14 A kérdező kommentje:
4-es akkor hogyis mondjam... mire beall nala az, hogy eves napkozbn eszunk es aztan zokszo nelkul a sajat agyunkban alszunk ha kell elotte tisztaba teszem. Este eves utqna furdes majd meg egy kis ringatas es alvas sajat agyban... nem pedig egy oran keredztul nezelodes anya vax apa kezebol... vallarol mellkasarol.. ha beteszem az agyaba kiabal. Tehat azt szeretnem ha nagyjabol hozzaszokna ehhez a folyamathoz. De ha nem napirendnek, akkor minek nevezned? Jobb szo nm jut eszembe hirtelen.. Az elozo temara visszaterve mondom az apukanak hogy valoszimu vegig fogja orditani az egeszet... erre azt mondja nem baj. Most en tenyleg akarjam, hogy ott vagyink 3-4 orat es kozben otal diszkomfort erzete van a gyereknek is mrg nekem is azett mert (ma jottem ra...) velemenyem szerint nem jol kezdtem el szoktatni a napi rutinjara? (sajnos hiaba van mindenfele tanacs.. konyvek stb. az ber akkor is a sajat tapasztalatabol tanul.. :( )
2013. márc. 2. 01:31
 10/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nézd, az összes betűd arról szól, hogy neked nincs kedved elmenni erre az eseményre. Nincs ezzel semmi baj, akkor ne menjetek. Én vágytam már el itthonról egy kicsit, mikor 4 hetes lett a gyerek... nem vagyunk egyformák. Az enyém is sírt sokat, mikor ilyen pici volt, csak akkor volt csend, ha aludt, vagy cici volt a szájában, vagy ha épp friss levegőn voltunk, autóztunk.. de speciel a baráti társaságot szinte végigaludta :)


Ha nincs kedved, ne menjetek, mert kínlódás lesz az egész. Én úgy álltam hozzá, hogy kedvem is volt, pozitív is voltam, a gyerek is szuperül bírta. De ha te eleve rossz passzban indulsz, a gyerek is rossz passzban lesz.

2013. márc. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!