Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja a kisfiamna...

Ugye nem lesz baja a kisfiamnak? Leesett az ágyról. SOS!

Figyelt kérdés
Most anyukámat várom hogy bemenjünk az ügyeletre megnézetni. Rettenetesen érzem magam, tegnap beszélgettünk róla hogy most már nagyon oda kell figyelni rá, mert sajtkukac. Erre tessék, ma reggel megcsináltam. Akinek esett le a babája valahonnan hogy érezte magát? Mert én rettenetesen. El sem merem mondani a férjemnek, mert tudom hogy jogosan le fog cseszni hogy miért nem figyeltem oda.
2013. márc. 2. 07:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előfordul sajnos az ilyesi.

Ha nem hányt, nem ájult el, nem akadnak fenn a szemei, valószínűleg nincs gond. De nem baj, ha megnézetitek.

Az én gyerekem a kiságyból esett ki, mikor megtanult felállni.

2013. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia4Az én kislányom 7 hónapos.A napokban estünk túl az ágy leesésről.Nem lett semmi baja.Felvettem rögtön megnyugodott és már virgonckodott is tovább!
2013. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anyács ***** válasza:

A kislányom 10 hónaposan akkorát esett az ágyról, hogy nem is tudom... Kislányom alszik középen, apa felkelt reggel, elment, elfelejtett szólni, hogy feküdjek kívülre....

Akkorát csattant a gyerekem a parkettán,míg én aludtam, hogy tejóisten! Egyből hatalmasra duzzadt a szája, ömlött a vér, borzasztó volt! Semmi baja nem lett, megnyugtattam, és figyeltem aznap!

Azóta felébredek minden mozdulatra...

2013. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónapos kislányom is ma délelőtt vágódott le az ágyról, majdnem szívrohamot kaptam... Ordított pár percig aztán megnyugodott és már mosolygott is, ahogy leraktam rögtön forgolódott, rendesen ebédelt nem hányt. Most éppen az ebéd utáni alvás van folyamatban, remélem nincs agyrázkódása a picurnak. Mindenki azzal nyugtat, hogy fog esni még nagyobbat is :(
2013. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
anyács! Azert ez nagyon borzasztoan hangzik, raz a hideg, teljesen ateltem :( nalunk nagyon magas az agy es raadasul parketta van, ezektol az esesektol meg szabalyosan rettegek:( Voltatok orvosnal kedves kerdezo?
2013. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De bena vagyok, atlapoztam a kommentedet,gyorsan porog a telefon. Orulok h minden rendben van! minden jot nektek!
2013. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondolom már senki nem figyeli a kérdést, de azóta ez a pici 6 hónapos baba egy lassan 6 éves cula lett, aki azóta esett nagyobbat is, de szerencsére semmi baja. :D Viszont azóta megszületett a kisöccse, aki 8.án múlt 6 hónapos. Szintén leesett a kanapéról... Sajnálom a gyerekeimet hogy ilyen figyelmetlen anyjuk van. :(
2018. júl. 14. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!