Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek voltatok...

Mi a véleményetek voltatok már hasonlóképp?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom több mint egy hete lázas természetesen voltunk orvosnál aki nem talált semmi bajt mondta hogy adjak lázcsilapítót neki 2 nap múlva viszavittem mert csak lázas volt 38 feleti láról van szó szinte egész nap kora hajnaltól akkor írt antibiotikumot az holnapután fogy el ahogy adtam neki utánna két napig semmi láza nem volt de tegnap ujra belázasodott és nagyon agaszt a dolog voltatok ár így mi lehet az oka
2013. márc. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. A foga jött ki. Mi az ügyeletet hívtuk ki, teljes pánik lett rajtam úrrá, de az ügyeletes doki mondta, hogy neki is 3 gyereke van, ne rémüljek meg, ezt fog okozza és igaza volt.
2013. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy nálunk is csak enyi a baj bár nem érzem hogy jönne neki meg hát edig nem volt ilyen baj pedig már 8 van neki
2013. márc. 3. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez baj szerintem. A mi orvosunk ilyenkor vér és vizeletvizsgálatot rendel! Szinte biztos, hogy valamilyen kórokozó okozza, lehet húgyúti fertőzés is.
2013. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom kb két hete voltunk vérvételen akkor megálapítoták hogy sujos vérszegény és vashiányos kapja rá a gyógyszert de semmi mást nem mondtak
2013. márc. 4. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Vizeletvizsgálat nélkül nem derül ki egy esetleges húgyuti fertőzés. Én szóltam, mivel panasz van, ezért továbbra is orvoshoz kell menni addig, amíg a probléma nem derül ki!
2013. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
voltunk ma is dokinál azt mondta semmi baja csak megfázott
2013. márc. 5. 14:25
 7/8 A kérdező kommentje:
de én mégis nagyon agódom mert lassan már 2 hete lázas a szája már tiszta hólyagos és enni sem bír szegény :(
2013. márc. 6. 08:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, tényleg nem bántásból, de talán el kellene vinni másik kollegához, nem?! A te gyereked basszus, komolyan nem értelek, hogy miért nem ragaszkodsz a kivizsgáláshoz! Ahelyett, hogy itt panaszkodsz, miután megkaptad a választ...
2013. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!