Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Concord Trimax...

Van valakinek Concord Trimax gyerekulése? Meg van vele elégedve? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de eladtuk, mert nem lehet úgy megdönteni, hogy a baba aludni tudjon benne, ezért olyat vettünk ami 0-18 kilós, nem 9-18as. Mi többször megyünk hosszabb útra autóval, így muszáj volt, hogy aludni is tudjon benne.
2009. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 8 hónapos korától használja,most lesz 5 éves és kap egy új ülést. Mi szerettük ezt az ülést,ügyesen alszik még most is benne,és nagyon biztonságos.A munkahelyemen árultunk ilyen üléseket és jók voltak a visszajelzések.Remélem segítettem!
2009. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de el sem tudom képzelni mit jelent az, hogy ügyesen alszik benne? Az én gyerekemnek, de a barátnőmének is a térdét verte szegény kis feje, ha elaludt benne. Még a nyakpánt sem segített. De próbáld ki, ültesd bele a gyereket mielőtt megveszed, és meglátod milyen, amikor a döntött pozicióba teszed.
2009. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!Csak azt nem értem,miért vesztek új ulést,ha ez ulésmagasítot is tartalmaz?
2009. szept. 14. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, ami 9-36 kilósig van? Mert arról már írták több helyen is, cikkekben is, hogy átverés az ilyen mindent az egyben komplexumok, mert az a műanyag amiből gyártják semmiképpen nem bír ki 10 évet, egy esetleges baleset esetén sz@rrá menne, nem beszélve arról, hogy ami kényelmes egy 1 évesnek, az kényelmes lesz egy 4-5-stb évesnek is?Ezért is hülyeség. Olvass utána az ülésteszteknek!
2009. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!