Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges napirendet tartani...

Lehetséges napirendet tartani egy félévessel és egy 3 évessel? Te hogyan oldod meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Belefér nektek a délelőttbe 2-3 szoptatás, reggeli a naggyjal, tízórai a kicsivel, séta vagy játszótér, és még időben hazaérni ebédre, de még aludjon is a kicsi délelőtt? Oké, hogy a babakocsiban is aludhat, de van hogy hamarabb eldől, minthogy el tudnánk indulni, na akkor borul minden. Hát én nem tudom összehozni. És ha még főzni akarnék??
2013. márc. 4. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fél éves mellett egy 2 éves volt, gyakorlatilag lehetetlen volt napirendet tartani. Mire megszoktunk valamit, pl. a kicsi mikor eszik, hányszor alszik, akkor a 3 nappali alvásból lett 2, pont nem akkor amikor a nagy, aztán valahogy átszerveztem a napot akkor megint borult minden. Amíg a kicsinek nem állt be a napi egy déli alvás, amivel már tudtam játszani, hogy a nagy is akkor pihenjen, előtte együnk, lejussunk a ház melletti játszótérre (előtte ez is a mission impossible kategória volt) addig csak túlélésre játszottam.
2013. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én akkor tudtam már napirendet kialakítani, mikor a kicsi kétszer aludt egy nap. Reggel egyszerre keltek kb 5-6 körül. Kicsi tápszert nagy joghurt italt kapott. Kilenc kicsit letettem aludni addig a nagy reggelizett. Fél óra alvás ilyenkor elég volt a kicsinek. Délben ebéd, majd megint alvás. Délután meg már nem feküdt le a kicsi. Most 7 hónapos már csak egyszer alszik. Annyiban változott a nap, hogy reggel kelnek mindenki megissza a neki valót, majd játék, 10 körül nagynak reggeli, kicsinek gyümölcs. délben nagy megiszik egy fél pohár kakaót a kicsi a tápszert és mindenki fekszik le aludni. alszanak 2-3 órát van, hogy többet is. délelőtt mi nem szoktunk játszóra menni. sajna messzebb van a játszó az így nem fér bele. a déli alvást próbáltam mindig úgy csinálni, hogy az egyszerre legyen, na meg az esti fektetés. a többi volt a neccesebb. de most már egész belerázódtunk :)

nektek hogy telik egy nap?

2013. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!