Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak 15 hetes kislany...

Mit csinaljak 15 hetes kislanyommal? A fogai miadt nem hizik sott meg fogyott is. Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel egeszen megijedtem!Kislanyomnak jonnek a felso fogai!Mar 3-4 hete szenved veluk.Regja a kezet,folyik a nyala.......De 1 hete kb hogy a 180ml tejcsibol jo ha beletudok szenvedni 100-120ml-t.Es ugye ebbol kaja utan meg bukik is ki.De eszre is vettem rajta mintha nem lenne olyan pufika.10 hetesen par naposan voltunk meresen.Akkor 4kg 78 dkg volt.Ma egy kis pelusban ratettem a digitalis merlegre es 15 hetesen 4 kg.30 dkg.Viszont hoszra nott 64 cm de sulyra a foga miadt nem hogy nem szedett fel semmi de meg fogyott is.Angliaban elunk es itt havonta 1-szer kell vinni meresre oket.

Mit csinaljak vele?A tapszert is ugy adom neki hogy megissza a felet azatan sirdogal.Elviszem tisztaba tenni aztan odaadom neki a masik felet de ezek utan is marad benne 90-70 ml korul.Kedden lesz meres elviszem es megkerdezem a vedonot mit mond.De szerintem annyit fog probalajm tobbet etetni kevesebbszer.De igyis azt csinalom.Mire a masodik resszel vegez 1.5 ora es jon a kovetkezo etetese.

De amugy jol van.Mosolygos,folyamatosan mocorog.

Adok neki homeos port a fogara+zselet is kenek ra.


2009. szept. 12. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, adhatsz-e neki multivitamin készítményt. Itthon 4 hónapos kortól adhatóak, pl. a Cebion Multi. Ezekben sok a B-vitamin, tápszerbe is keverhető, a B-vitaminok meghozzák egy kicsit az étvágyat. A vasraktára sem merül ki, ha olyat választasz, ami vasat is tartalmaz. Egy kicsit nekünk használt, de az én babám már egyévesen kapta. Ezenkívül vannak fogzásra adható készítmények is, pl. Nurofen szuszpenzió. De van, amelyikkel az ínyét masszírozhatod. Bár mi ilyet nem használtunk, ezért nem tudom a nevét.
2009. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne,hogy a foga miatt nem eszik?milyen tápszert eszik?milyen a kakija?
2009. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a fogai? Ennyire nem szoktak ettől nem enni a gyerekek, ráadásul elég ritka 5-6 hónapos kor előtt a fogak kinövése. Persze elképzelhető. Én elvinném orvoshoz, hogy nincs e más baj.
2009. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2 also foga mar 7 hetesen kint volt.Most a felso jobb oldali latszik mar de meg nem torte at az inyet.Ezert nem tud enni sajna.A kakija rendben van.Tapszert is ugyanazt issza mar 2 honapja.De kedden elviszem.Csak felek a vedonotol nehogy nekem aljon hogy nem etetem a gyereket meg ilyesmi.En mindent megteszek erte.Nem esne jol ha ilyennel allna nekem!
2009. szept. 12. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!