Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a kislányommal...

Mit csináljak a kislányommal hogy nyugodtan aludjon? Van valamilyen "szer" erre?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám és soha nem volt jó alvó,éjjel is min kétszer kelt. Mostanában viszont nappal max 1,5órát alszik. Este nagyon nehezen alszik el,általában 10óra felé. Éjjel óránként kel,álmában forog rugdos jár keze lába,nagyon nyugtalan. Van hogy sírva ébred. Mi lehet vele??? Nagyon fáradtak vagyunk mindketten. Anyukám szerint ideges,és rosszat álmodik. Nem fáj a hasa.
2010. aug. 3. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szerre gondolsz? Nyugtató?
2010. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
lehet beteg... vidd orvoshoz
2010. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is volt ilyen kb. 3 hónapos volt a kisfiam. Azt hittem összeesem a fáradságtól. 2 nap alatt aludtam 4 órát. Aztán kipróbáltam hogy nem hagyom aludni délelőtt és délután is csak kb. 20 percet úgy fürdés előtt 2-3 órával. Utánna meg tornáztunk játszottunk és fürdés és vacsi után olyan szépen elaludt hogy öröm volt nézni. Éjjel is csak 2-3 szor ébredt, de nem volt éhes csak szomjas. Nekem ez jött be. Azóta beállt. délelőtt 1 óra, délután 1 óra és este szépen alszik vacsi után. Tegnap aludta át először az éjszakát.
2010. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Tegnap töltötte a 4 hónapot
2010. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem beteg!!! Mondtam már az orvosnak hogy miket csinál,többféle tanácsot adott de semmi nem vált be. Azt mondta ennyi az alvás igénye. Nemem kell egyből rosszra gondolni,nem akarok neki nyugtatót adni,gondoltam van valami amit lehet babáknak adni!
2010. aug. 3. 18:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő nappal is alig alszik.
2010. aug. 3. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Másfél órát? Az tök jó, az enyém max fél órát alszik nap közben. Éjjel 2 óránként kel. Én elvittem dokihoz, semmi baja. Azt mondta, hogy esetleg már nem elég neki a tejem, írt fel tápszert. Az enyém is 5 hónapos. Kipróbáltam a tápszert, még 50 ml-t iszik szopás után, de nem alszik jobban, szóval félre is raktam, akkor minek? Szerintem van elég tejem. Hát, szerintem ez egy ilyen időszak. 2 hónapos korban átaludta az éjszakát, most meg nem. Én még a hozzátáplálástól várom a megváltást, remélem akkor jobb lesz. Kitartás.
2010. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó tanácsom sajna nincs, én is kipróbáltam már mindenfélét az elmúlt több mint 1 évben. Szerintem ők ilyen tipusok, kevés az alvásigényük. Az enyém meg sajna sok, így nehéz. Az én babám is alig aludt napközben, mióta megszületett, mégse alszik el este 10 előtt, és éjjel is legjobb esetben csak egyszer kel fel, persze sírva, mintha fájna valamije. Én is sok mindentől vártam a megváltást, majd ha már nem szopik, majd a tejpép vacsira, majd a tápszer vacsira, majd ha már mászik, ilyenek, de semmi. Most meg már megy, és ugyanannyit alszik még mindig. Most éppen az öszi bölcsitől várom a csodát, csak ne mindig a legszebb álmomból keltene fel. Azért imádom ám.
2010. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvasd át ezt,hátha megtalálod a babádra jellemző homeopátiás szert:

[link]

Bár inkább el kéne vinni egy homeopátiás gyerekorvoshoz,h megkeresse az alkati szerét.

2010. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sedatif PC homeopátiás bogyót kipróbálhatjátok. Ez egy komplex szer, nem okoz hozzászokást vagy függőséget. Napi 2x1 szemet kell összetörni, pici vízben feloldani, és megitatni a picivel közvetlenül lefekvés előtt és közvetlenül felkelés után. Pár nap és el fog múlni a probléma.

Nálunk is ez volt, fél óránként sírt éjjel, állandóan ott voltam mellette, egy hét után zombi lettem én is, és a párom is (a gyerekről nem is beszélve, álmos volt és nyűgös, de nyugodtan aludni nem tudott). 3 nap múlva érezhető volt a változás.

2010. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!