Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Estére a lakásban 25fok...

Estére a lakásban 25fok körüli hőmérséklet van, szerintetek elég 3hós babámat egy hosszú ujju vékony rugiban altatni? Nem kellene alúra egy kis bady? Ti miben altatjátok babátokat?

Figyelt kérdés
Hálózsákot nem használunk.Azért aggódom,hogy a kis veséje nem fázik-e meg,mert a rugi nem simul úgy a testéhez mint a bbady.
2009. szept. 12. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én adnék rá body-t. Nálunk is 25 fok van, a 4 hós kislányom hosszúujjú bodyban és vékony hálózsákban(ujjatlan) alszik. Ha nem hálózsákot adnék rá, akkor ujjatlan rugdalózót.

Nem tapasztaltam, hogy melege lenne.

2009. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy hosszú rugdalózóban, vagy rövid ujjú bodyban de nadrágban alszik. 25 fok teljesen jó. Én plédet teszek rá, mivel hason alszik így nem rúgja le magáról. De pl. nyáron a rövid ujjú, vagy ujjatlan body-nál éjjel hálózsákot adtam rá.
2009. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is adok már rá egy ujjatlan bodyt a hosszú ujjú rugdalózó alá. Közepesen vastag pléddel takarom még be, de lehet, hogy nálunk csak 22-23 fok körül van éjszaka.
2009. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerintem én is adok akkor alúra egy vékony badyt.
2009. szept. 12. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hálókában(talpas)alszik a lányom és egy ujjatlan body van alatta és nálunk is 24-25 fok van.Betakarom egy kis plédel de ugyis lerugja magáról:)
2009. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Body mindig kell a babára!!!!!!!

Te nem veszel fel minden nap pólót, csak pulóvert?

Rétegesen kell öltöztetni a babákat.

2009. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!