Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludj jól módszerrel altattad...

Aludj jól módszerrel altattad a babádat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez vitatéma.Én nem akarok vitatkozni,csupán kíváncsi lennék hogy vált be?

2-3 éves gyerek akit így altattak,ugyan úgy megy az esti egyedül elalvás?

Minden tapasztalat nagyon érdekel!


2009. szept. 12. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről a módszerről nem hallottam még.Az enyémeknek 2-3 évesen este fürdés után mesét olvastam,és mindig szó nélkül elaludtak.Akkor volt csak gond,ha betegek voltak,egyébként nem.Semmifél küólönleges módszert nem alkalmaztunk.
2009. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Az alábbi kommentet még egy másik kérdéshez írtam három hete körülbelül. Hátha segít valamit. Azóta nagyjából változatlan minden. Egyáltalán nem sír este mikor ágyba kerül. Kicsit fészkelődik, megöleli az alvós kutyust és elalszik. Sokkal jobb így, hogy nem alva rakjuk be az ágyába. Így felnőtt fejjel belegondolva, én is megijednék, ha a nappaliban alszok el és mikor felébredek teljesen máshol vagyok egyedül.


"4 napja alkalmazom a módszert, most 10 hónapos a fiam. Az első este szörnyű volt. Egy órán keresztül sírt szegénykém, de úgy mint akit ölnek. Aznap este nagyon kétségbeestem, hogy majd lelkileg sérülni fog a gyermek és megrendül a bizalma felénk. Másnap reggel semmi változás nem volt a gyermek viselkedésében, pont olyan volt mint máskor. Este folytattuk a dolgot, már csak 20 perc sírás volt (de már nem olyan ijesztő sírás, mint első este) és 30 perc alatt el is aludt. A harmadik napon már csak nyöszörgött egy kicsit és 10 perc alatt elaludt. Tegnap, a 4. éjszaka pedig már nem is sírt, nem is nyöszörgött. Betettük a kiságyba, elhelyezkedett, megölelte az alvós kutyust és már aludt is. Én úgy vettem észre, hogy nappal is sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb lett a kisfiam mivel most már rendesen kipiheni magát éjszaka. Sőt, míg korábban minden éjszaka felkelt, most már ez is elmarad. Ugyan felébred, de olyankor megkeresi a kutyust, körülnéz és már alszik is tovább. Szóval én maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel, amit a könyv segítségével elértünk. Úgy veszem észre, hogy a gyermekemnek is sokkal jobb, miót átalussza az éjszakát és rendesen pihen. Korábban vagy köztünk aludt el vagy a nappaliban a kanapén és hát az nem volt túl jó. Neki sem volt pihentető az alvás és nekünk sem volt magánéletünk a férjemmel. Ugye a gyerekkel egy szobában nem nagyon ment a szex sem, a kanapén alva meg nem hagyhattuk ott, hiszen bármikor felébredhet. Azt nem lehetett megcsinálni, hogy a nappaliban elalszik és majd betesszük az ágyába, mivel egyből felébredt, amint a feneke a matrachoz ért. :-( Arról nem is beszélve, hogy végkimerülésben aludt el minden este 23-24 órakor. Most már 21-kor alszik a gyerkőc. Nekünk tehát úgy néz ki bevált, csak ajánlani tudom."

2009. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én sem ismerem a módszert.Mi a lényege,le irná nekem valaki?
2009. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk 2 nap után tökéletesen működött!!! Remek módszer!!! azóta végigalussza az éjszakákat!!

több mint 1 hónapja!

2009. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!