Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarja enni a 11...

Miért nem akarja enni a 11 hónapos babám az alábbiakat?

Figyelt kérdés
Kenyér, péksüti féléket, virsli, párizsi, ilyesmiket. 12 foga van pedig. A főzeléket már rég nem pürésitem azt eszi szépen. De ami már egy kicsit is szárazabb köpi ki. Meg nagyon nagy mániája, hogy fujja rám az ételt. Ma már nagyon kiboritott. Nincs valami ötletetek, hogy szokathatnám, hogy egyen már ilyesmiket is.

2013. febr. 27. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha kis csipeteket teszel le neki, akkor azzal mit csinál?

nem teszi a szájába?

2013. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit lehet pl kenyér virsli vágd apróra és add neki úgy hogy kézzel tudja enni. Az én fiam 17 hós folyamatosan jönnek a fogai alig eszik valami szilárd kaját de már nem idegelem maga rajta. Pl húst alig alig, szinte már vega:)
2013. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsónak

ha a husit botmixerrel lepépesíted és úgy teszed bele a főzelékbe vagy amibe beletudod, észre se veszi


fontos tápanyag van benne, de ezt úgyis tudod :-)

2013. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Olyan kis tökéletlen a fiam mert például a kukit már 4 hónaposan ette magában. Olyan hamar megtanulta, hogy kell megfogni és a szájába tenni. A falatkákat is beteszi szépen a szájába de azzal a lendülettel ki is veszi. Vagyis előtte megnyammogja és szétkeni.

A virslit már ugy is próbáltam, hogy majonézbe megmártom, de azt lenyalja és tuszkolja ki a szájábol.

ma reggel már sikerült beletuszkolnom egy pár májkrémes falatkát de rátart a tejpépre. Azt enné álandóan.

nemadom fel, majd csak megtanulja majd. Mindig nem ehet főzeléket meg tejpépet.

2013. febr. 28. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!